şükela:  tümü | bugün
1650 entry daha
 • geçen sene galatasaray maçında kaleci ile karşı karşıya pozisyonda rezil bir vuruş ile topu auta attığı çok çabuk unutulan kanat oyuncusu.

  bu adam kaleye yaklaştıkça iq seviyesi düşen tiplerden, lens, gökhan töre ve quaresma da bu tip oyuncular. dolayısı ile babel forvet oynasın diye hayal kuranlar hemen dursun bence kanser olmak istemiyorlarsa.
 • bu adamın ciddi ciddi santrafor oynaması gerektiğini düşünen ve bunu ciddi ciddi dile getiren adamlar var.

  babel beşiktaş kariyerinde (özellikle geçtiğimiz sezon forvet oyuncuları oyundan alınarak) çokça santrafor oynatılmıştır ve santrafora geçtikten sonra gole katkısı 0'dır. (yazıyla sıfır)

  ampır ampır konuşuyorlar.

  babel'in direkt santrafor oynayıp da müthiş işler yaptığı 1 maç örnek verin bari de insanlar bir halt biliyorsunuz zannetsinler.
 • bu adam santrafor oynayacağına pepe oynasın daha iyi. en azından yan toplarla falan gol atarız. bu adam forvetteyken gol atma ihtimalimiz hiç yok.
 • babel santrafora geçtikten sonra yaptığı katkı sıfır değildir. ilk etapta olympiakos'a attığı gol geliyor aklıma. santrafor oynatılması bence de saçma.
 • bizdeki tek mevkili ve tek rollü adamlardan biridir. bir diğer tek mevki ve rollü arkadaş da lens’tir.

  - babel: sol açık, içe kat eder
  - lens: sağ açık, çizgi oyuncusu

  maç içinde bunların kanat/yer/rol değiştirdiğini görürseniz kanalı değiştirebilirsiniz.
 • ne kadar gerizekalı insan var arkadaş bir de 40 yıldır futbol izliyorlar.

  babele giden topların neredeyse hepsini sırtı dönük şekilde rahatca sakladığını, rakibine karşı fiziksel üstünlüğünü ve seri olmasının yarattığı tehdidi görmemek, oluşan pozisyonlarda yaptığı katkıyı görmemek futboldan anlamamayi gerektiriyor.

  besiktasin orta sahasının taliscadan sonra vasata döndüğünü görmeyen, babelden sonra da kafasını taşlara vurur. şu an besiktasin kadrosunda açık ara en etkili adama yapılan muameleye bak.
 • beşiktaş'ın gole en yakın ve geldiği günden yana neredeyse en çok katkı veren oyuncusu olmasına rağmen taraftarın ona verdiği değer üzücüdür. kulübe haber vermeden kaçıp giden negredo'nun yarısından az maaşına ondan neredeyse 2 kat fazla gol atmıştır ama şahane taraftarımızdan bir tarafa büyük bir sevgi duyulurken diğer tarafa sövülür, bu denklem beşiktaş'ı başarılı yapmaz, anlayamıyorum.

  babel; kafa topu olan, top tutan, sırtı dönük oynayabilen, savunma arkasına santrafor koşuları atan ve her yerden şut tehdidi olan bir oyuncu, bu özellikleri ve yakın zamanda hollanda milli takımında forvet oynaması, elimizdeki forvetlere bakınca onu en ciddi forvet adayımız yapıyor
 • 11 e ilk yazılacak oyuncudur , güçlü- hızlı, top tutar , takımı rahatlatır, şutu var elimizdeki komple adamlardan, biraz psikolojik durumları oluyor , olmasa kariyeri daha farklı olurdu zaten.bazen başkaları ile aynı oyunu mu seyrediyoruz diye sorduran futbolcu
 • ulan aslında bana ne ama bu tinercilerin nankörlüğüne daha fazla dayanamayacağım!

  sen adam kimle iyi anlaşıyorsa sat, dağıt ondan sonra babel çöp! ulan superman mi bu adam tek başına yardirsin? adam cenk'le anlaşır hop cenk'i gönder, talisca ile uyum yakalar hop talisca'yi tutama elinde! negredo ile kör topal birşeyler denesin hop bye bye negredo! zaten arkasındaki adam 150 milyon kafasına gore senede 3-5 maç oynar...

  be nankörler mustafa pektemek'le mi oynasın bu adam? bu kadar da olmaz ak.
 • beşiktaş'ın şuan için pamuklara sarıp saklaması, üzerine titremesi, elini sıcak sudan soğuk suya sokmaması ve bal,pekmezle ile beslemesi gereken oyuncu. babel'in yok olduğu maçlarda beşiktaş da yok olacak.
12 entry daha