şükela:  tümü | bugün
1813 entry daha
 • https://pbs.twimg.com/media/dkrexisw4aaiei6.jpg

  "galatasaray da istiyormuş, hemen yıllık 5 milyon euro verip 10 senelik sözleşme yapalım!" dememizi bekleyen bir menajere sahip ihtiyar. kendisine önerilen 2.2 milyon euro gereksizdir.
 • lan bu o yüzden kafayı kırmızıya boyuyormuş demek ki
 • türkiye gibi futbolun teknik yönünden ziyade sertliğinin ön planda olduğu, mevkisi itibariyle yaşlandıkça performansının düşeceği nevi belli olan 32 yaşındaki bir futbolcuya yıllık 2.2 mn euro, hele ki bu ekonomide öneriyorsa bjk, kabul etmemek babel'in salaklığı olur. zira bu parayı arap yarımadasında bile zor bulur.

  he ayrılığı kafasına koyup da işi yokuşa sürmek için 3 falan diyorsa bilemem orası ayrı. ama derdi paraysa bence kaçırmamalı.
 • böyle oynayacaksa değil bir başka kulübe, galatasaray'a bile pamuklara sarmalayıp yollayabilecek milyonlarca beşiktaşlı var...

  geldiği ve sonraki sezonunda hakikaten iyi işler yaptı ama artık kabak tadı vermeye başladı babel... sürekli tavırlar, sürekli sözleşmeyi beğenmemeler...

  olmuyor abi, yolu açık olsun ama bu saatte sonra da o istediği parayı veren takımın aklını sikeyim... anca çin'den falan o paraları alır... avrupa'da yarısı bile zor...
 • zaten kendisiyle sözleşme yenilenmeyeceği için istediği yere direkt siktir olup gidebilir.

  babel kim amk? sadece babel değil, ricardo denilen orospu evladı başta olmak üzere ismini bile telaffuz etmek istemediğim karaktersiz sol bekimsi yaratık, pepe, tolga, g. gönül, tolgay, oğuzhan, larin, vagner ve pektemek denilen asalak siktir olup gitmeli ki yeni bir sayfa açalım. şenol güneş ve fikret orman da bu gruba dahil.
 • bu sezon bir sıkıntı var bu adamda. flamengo'yla görüşürken kafayı kırmızıya boyatma, attığı gollerden sonra sevinmeme, resmi hesaba videomu atma link ver diye atarlanma, tolgay kadro dışı kalınca tolgay'la olan fotoğrafını atma. derdi ne çözemedim bu adamın.

  en son fenere, gs'ye gider diye sözleşme uzattığımız isim pektemek'ti. adamdan bir türlü kurtulamadık ondan sonra. büyük ihtimalle 3 milyondan fazla para ister, yönetim de güle güle der.
 • (bkz: ryan babel/@cigarettesmokingman)

  bunun gibi futbolculara kapıyı göstermeden beşiktaş'ın düzlüğe çıkması imkansız. deportivo'da 600 bin euroya kıt kanaat geçinirken alıp getirdiğin, şimdi 2.2 m euro para alan adam bu parayı beğenmiyor. yeni sözleşme için sezon başladığından bu yana her gruplaşmanın içinde. maçlarda bilerek top oynamıyor.
 • tolgay kadro dışı kaldıktan sonra tolgay ile olan resmini koymuşsa bu babel'in tolgay'ı haklı bulduğunu , beşiktaş'ın tolgay'a haksızlık yaptığını düşündüğünü gösterir.
  yani durumun pek öyle söylendiği gibi sadece devre arasına yemek yemek olmadığını gösterir.
  çünkü devre arasında yemek yiyip kadro dışı kalan adamı hiç bir oyuncu haklı görüp ,destek olmaz.
  sezon başı kampında yanlış hatırlamıyorsam şenol güneş basın mensuplarına tolgay ile ilgili laf sokmalı bir röportaj vermişti.
  sanki bugün oluşan sorunların tohumları o zaman ekilmiş.şenol güneş taktığına pis takar,bunu bir çok kez gördük.
  babel'de tolgay'dan yana tavır alarak aslında şenol güneş'e cephe açıyor.takımda diğer olaylara bakıldığında ise şenol güneş'in artık kontrolü kaybettiği ve beşiktaş'a zarar verdiği açıkca görülüyor.
 • şu takımda kendisine mesleği sorulduğunda göğsünü gere gere "futbolcuyum" demeye hakkı olan 4 isim var: quaresma, pepe, adriano ve babel. ortak özellikleri yetenekli, kariyerli, tecrübeli, çalışkan ve profesyonel olmaları.

  fakat staddakilere değil ama her nedense sadece soyal medyada görülen bir avuç taraftara bir bakıyorsun, sürekli bunları takımdan göndermenin hesaplarını yapıyor.

  halbuki başarının formül basit: mevcut kadrodan sadece bu "futbolcuları" tutacak ve onları maddi anlamda mutlu edeceksin. gerekirse negredo, adem, love gibi futbolcu demeye bin şahit isteyen oyuncularaakıttığın paraları bir daha benzerlerine vermeyip bu çocuklara vereceksin. sonra etraflarını da genç ve yetenekli oyuncularla çevreleyeceksin.

  bir de bilic ayarında yabancı teknik adam getirdin mi, gerisi kolay.

  not: eğer fotoğraf paylaşıp tolgay'ın arkasında durmuşsa, bir de acilen kaptanlık pazu bandını alıp bu adamın koluna takacaksın. böyle adam lazım kaptanlığa.