şükela:  tümü | bugün
  • mal gibidir.
  • ruh hali hiç iyi değildir
    ruhsal durumu kötü olan ve ilk fırsatta saçlarıyla uğraşan kuaföre gidince mutlu olan kadınlara benziyor gitgide.
  • down sendromlu olmayı aşağılık bir şey olarak gören orospu çocuklarını gün yüzüne çıkaran saç modeli.

ilgili entry silinirse diye paylaşıyorum;

-amına koduğumun down sendromlusu gibidir.
    @carnivore696
  • başlığının altında bir adet yavşak oğlu yavşak vardır. sen de beyin yoksunusun kardeş onu ne yapacağız! (bkz: carnivore697). şu güzelliklere sövecek kadar ne yaşadın sayın orosbu çocuğu!
  • down sendromlu insanları aşağılayan bir adet yaratık içeren başlığa konu olmuştur.
    zihniyetinizi sikeyim.
  • bu utanç yeter mi arkadaşa bilmiyorum ama burada dursun.

önüne gelen çaylak yazar yapılırsa böyle olur işte.

tanım: oyuncunun kendisine yakıştırıp yaptırdığı yeni saç stilidir.
  • bu kadar gerizekalı bir toplum olamaz,adamın saçlarını kimseyi ilgilendirmez hadi beni ilgilendirir dedikten sonra kalkıp amk down sendromlu gibi demek nedir arkadaş,down sendromlulara kurban ol sen,onların zekası ve kalbi senin çok ilerinde hatta onlar uzay sen yerin dibisin sayın amına koduğumun embesili.
  • https://prnt.sc/lezutd
    https://prnt.sc/lezwbz

iğrenç iğrenç insanlar yazar olmuş buraya. bunu uçurmayacak ekşi sözlük yönetimi. nedense bu gibi yazanları burada tutarak farklı birşey amaçlıyorlar.

umarım şu şaklabanı uçurup göt edersin beni kanzuk!

edit: uçtu sanırım. yine de bu iğrenç yaratığın, yaşamasından rahatsızım.
  • güzel bir beyaz takım elbiseyle kombinlendiğinde muhteşem duracağını düşündüğüm saç stilidir. kırmızı saçları ve beyaz takım elbisesiyle inci gibi parlayacaktır.
  • dünyanın en güzel insanları olan down sendromlu bireylere hakaret eden bir adet yaratık içeren başlıktır.

(bkz: carnivore696)

futbolla ilgili hiçbir küfür içermeyen bir başlığım nedeniyle 1 ay ceza veren holigan ekşi sözlük yönetimi bakalım bu kötü kalpli yazara ne yaptırım yapacak çok merak ediyorum.