şükela:  tümü | bugün
  • henüz 19 yaşında olmasına rağmen çıktığı 13 maçın 12'sini ko ile tek maçı ise puanla kazanarak şuanda "unbeatable" konumunda bulunan genç boksör. ryan, inanılmaz hızlı reflekslere (ve yumruklara) sahip bir boksör ve gelişimini aynı şekilde sürdürürse, piyasada uzun süre ismini duyacağımız bir yıldız olabilir düşüncesindeyim.
  • lakabi “the flash” olan boksor
  • aşırı yetenekli, adeta güleryüzlü bir şeytan. dışarda suratını görsen "bebeye bak" dersin ama iki yumruğuyla sözlük'ün alayını yere serer. yumrukların geldiğini bile göremeyiz.

    "the flash" gerçekten kendisine yakışan bir lakap.
  • velet çok hızlı. bu kadar hızlısını görmedim. ama hızlı olduğu kadar yumrukları güçlü mü orası tartışılır. zaten hem çok hızlı olup hem balyoz gibi yumruk atan bi tek muhammad ali vardı.

    bu çocuk ali'den daha hızlı ama gücü konusunda hala soru işaretleri var kafamda. gerçi aynı siklette değiller ama olsun. 2-3 antrenmanını izleyin. insan gibi değil makina gibi çalışıyor. yorulmuyor. hızı dinmiyor. enerjisi tükenmiyor. ama nedense bana yumrukları sağlam gelmiyor. vücudu da zayıf duruyor. daha 19 yaşında olduğunu ve her şeyini geliştirebileceğini göz önüne alırsak, dünya boks tarihine adını altın harflerle yazdırabilir "the flash".

    not: ayrıca pr'ı harika yapılıyor. joshua dahil böyle pr'a sahip bir boksör yok. gençliğinden ve hızından mıdır bilmem ama acayip pohpohlanmış durumda şuan.