şükela:  tümü | bugün
 • kendisini yakışıklı bulmazdım.. ta ki crazy stupid love filminde izleyene kadar.. ordaki karakterin karizmasıyla önümüzdeki 5 yılını garanti altına almıştır bu adam.. büyük ihtimalle çok sağlam projelerde görücez bundan sonra.. adam bi de hayvani bi vücut yapmış.. yine de yakışıklı diyemem ama kesinlikle çekici ve sikici.. resmen ibne gibi entry girdirdin bana ryan gosling.. allah belanı versin senin..
 • hahahahahahah ryan gevreğini yemek istemiyor! efsane yaa!
  !!dikkat!! karın ağrıtacak kadar güldürebilir. işteyseniz eve gidince izleyin. kahkahanızı tutmak istemeyebilirsiniz.

  http://www.youtube.com/watch?v=jxs791pjoeg

  yıllar sonra gelen edit: her biri 6 saniyelik kısa görüntülerin toplamından oluşan bu video meğer ryan mchenry'nin vine'larından oluşuyormuş. kendisi 2 yıl çektiği kemik kanserinden öldükten birkaç gün sonra ryan gosling gerçekten gevrek yediği bir video yayınlayıp ailesine ve arkadaşlarına başsağlığı dilemiş.

  buradan veya https://www.youtube.com/watch?v=mujnxvlamd8 izleyebilirsiniz.
 • izlemekten keyif aldığım hüzünlü ifadeleri ve daha da ötelere giderek dinlemekten bambaşka keyif aldığım buğulu sesi ile kendine hayran olmama sebep hemcinsim. hasiktir ibne gibi hissettim kendimi. ama beğeniyorum olum yalan yok.

  edit : gelse vermem lan. o kadar değil. elletirim ama.
 • kendisi en uzun ve seviyeli celebrity crush im olur. bes senedir cilgincasina asigim. sensiz dogan gunesin tamamina koyayim ryan :(
 • artist piç... net.
 • the notebook'da oynadigi noah karakteriyle bana oeehh dedirtmis insanoglu. insan bu kadar mi sever, bu kadar mi askini bekler. palavraa, gerci kiskanmiyo degiliz ama neyse.
 • sicsa izlerim.
 • olayın sadece "yakışıklılık"tan ibaret olduğunu sanan teenage bakış açısı "şu kişi daha yakışıklı,bunun burnu daha güzel" şeklinde rakipler çıkartıyor bu tarz aktörlerin karşısına,sonrada bi adım daha ileri gidip onları malup ediyor rakibine. oysa bu tarz aktörlerdeki olay; havası,karizması,ses tonu,ışığı ve izleyiciye hissettirdiği duygu gibi başka sihirli dokunuşlar barındırıyor. overall olarak bir değer buluyor aslında bu kişiler. zaten aksi olsaydı tüm film aktörleri ve aktrisleri model/manken ajanslarından seçilirdi. bizim gibi dandik ülkelerde bu böyle zaten her senenin best model'ı bir sonraki yılın dizi başrolü. ama amerika gibi eğlence sektörünün 1 numaralı değer olduğu ülkede yanlış yorumlamıyorsam adamlar cazibenin,yeteneğin,sexyliğin birleşiminin yarattığı çekiliğin peşindeler. 1.90 boyunda tornadan çıkmış sporlu vücutlu her yıl birbirinin aynı olan best model birincisi değil adamların aradıkları.
 • 100 kadına sorduk, bir popüler cevap aldık: "analar neler doğuruyor"