• artık bu yükü daha fazla taşıyamayacağım. kimse kusura bakmasın. beyler. tehlikenin farkında mısınız? sırf romantik sulu zırtlak bir filmde oynadı diye kızlarımız bu lavuğu ilah yaptılar. allah aşkına. elinizi vicdanınıza koyun. bu lavuk, mahallemizdeki sarı ömer değil mi? yani o filmde oynamasaydı, kesinlikle iddia ediyorum. ki hiç iddialı bir insan değilimdir. bak yemin ediyorum, ryan çiyanı diye seslenirlerdi buna mahallesinde.

yhaa deme öyle çok şekeeeer ^^

http://i.imgur.com/l0nvf7q.jpg

ben daha da bir şey demiyorum. allah günah yazmasın, yamuk lan bu adam. tövbe estağfurullah bir şey olmuş suratına. ya neyse ben bir şey demiyorum ya. çılgın bediş'teki oktay bundan daha yakışıklıydı. yalan mı arkadaş!!? ulan hepiniz oradaydınız be!!
  • görüyor ve arttırıyorum:
    (bkz: ryan reynolds)
  • (bkz: allah çarpar)
    kadınlı erkekli milyonlarca hayranı bir yana, (jimmy kimmel programına konuk aldığında "seni coşkuyla alkışlayan 53 yaşında evli adamlar görüyorum" demişti) bu adamın birlikte film çekip de ilişki yaşamadığı başrol oyuncusu yok gibi. (rachel adams, sandra bullock, carey mulligan, eva mendes ki ihale onda kaldı) bir tek emma stone kurtuldu elinden sanki, onda da sabi sübyan hatırına rahat durdular herhal.
  • are you (bkz: hipermetrop) or (bkz: zevksiz)
  • çok doğru bir tespit. yakışıklı desen değil, kaslı değil, boy normal, esmer değil.* amaa çok güzel bakıyor lan.
  • bunda tam tuğçe ile arası bozukken diğer kızlara "slm nbr" diye mesaj atan çağatay tipi var.
  • the notebook’tan başka film izlememiş kezbanların göremediği gerçektir. ryan gosling oldukça yetenekli bir oyuncudur ama brad pitt muamelesi görmeyi hak etmiyordur.
  • haksız bir tespit değil. o kadar ayılıp bayılınacak bir görünüşü olmadığına yürekten katılıyorum.
  • adamın yakışıklı olma gibi iddası yok ama kendine de olduğunca iyi baktığı bir gerçek.
    gayet iyi bir karakter oyuncusu ve her yıl daha iyisi için zorluyor kendini.
    bu bağlamda edward norton'da çok yakışıklı olduğu için almıyor rolleri.
    hani bir adam driver konusu var ona hiç girmeyelim
  • standart bir türk erkeğinden daha yakışıklı olduğu kesindir.

verse hayır demem.
    nefessiz.
hesabın var mı? giriş yap