şükela:  tümü | bugün
  • insanin cruel intentions adli filmi 10000 kez izlemesinin tek sebebi olabilir....o da bu!
  • bu arkadas devamli gozluk takmalidir zira o sekilde akillarimizda yer etmis, dillere destan olmustur (bkz: yalarim)
    ustelik freddy prinzein gulusu ve tikiligi nerde ryanin o muhtesem gulusu nerdedir, karsilastirilmamasi gerekmektedir.
  • bir zamanlar 1998 yapımı 54 filminde keşfetmiştim. o günden sonra hayranı olmak isterdim lakin hayranı olunacak sağlam yapımlarda kendisini göremedik ayrıca bir yandan da bu adamın hakkını yemişler düşüncesindeyim. iyi rol kesiyor ve az evvel baktım ki adam yaşını göstermiyor maşallah.
  • yumusak bir ses tonuna sahip olmasini beklediginiz ama aksine gayet sert ve tok bir ses tonuna sahip olan aktor. hala sesi ve tipini bagdastiramiyorum.
  • an itibariyle hasetinden catlayan hollywood aktoru.

esi reese witherspoon un 78. oscar odul torenlerinde en iyi bayan oyuncu dalinda odul aldigi aciklaninca yuznden dusen bin parcanin biri bana carpti. insan karisini bir opmez mi? bir sarilmaz mi? gozleri kisildi. sanki odulu alan esi, yavrucuklarinin anasi degil de rakibiydi. reese sahnede konusmasini yaparken kameralar sik sik ryan'i goruntuledi fakat gorduklerimiz icler acisiydi. asik bir surat, sikismis yuz kaslari, aslinda sen haketmedin bakislari... bir aile drami gozler onundeydi.
    kanimca her an yeni bir aldatma soz konusu olabilir. zira bu hasetle ryan degil karisina sadik kalmak ;...
  • cruel intensionsda sebastian roluyle kalplere girmi$, ba$tan a$agi siyah giyinerek kimi izleyicinin salyasina hakim olamamasini saglami$, allahin yaratirken fazla ozen gosterdigi nadir parcalardan bi tanesi. unique item.
  • cruel intentions'da baştan çıkarmaya çalışıp aşık olduğu reese witherspoon'la evlenip çoluk çocuğa karışan yakışıklı aktör.
  • cruel intentions'da erkek dişi herkesin beyenisini kazanan bir performans göstermiştir, ama antitrust'ta da ayni tipte görünce seyircisi o kadar mutlu olmamiştir... (bkz: igrenc sinema programi yorumlari)
  • cruel intentions'taki giyim tarzini ileri derecede bir hayranlikla takdir ettigim adam.
  • playing by heart filminde, angelina jolie ile oynayan harbi cool bi adam.