• bu arkadas devamli gozluk takmalidir zira o sekilde akillarimizda yer etmis, dillere destan olmustur (bkz: yalarim)
    ustelik freddy prinzein gulusu ve tikiligi nerde ryanin o muhtesem gulusu nerdedir, karsilastirilmamasi gerekmektedir.
  • insanin cruel intentions adli filmi 10000 kez izlemesinin tek sebebi olabilir....o da bu!
  • bir zamanlar 1998 yapımı 54 filminde keşfetmiştim. o günden sonra hayranı olmak isterdim lakin hayranı olunacak sağlam yapımlarda kendisini göremedik ayrıca bir yandan da bu adamın hakkını yemişler düşüncesindeyim. iyi rol kesiyor ve az evvel baktım ki adam yaşını göstermiyor maşallah.
  • yumusak bir ses tonuna sahip olmasini beklediginiz ama aksine gayet sert ve tok bir ses tonuna sahip olan aktor. hala sesi ve tipini bagdastiramiyorum.
  • shooter dizisinin başrolü. hastasıyız abimizin fakat 44 yaşındaymış ulan, vay anasını yahu. çok net 14 yaş küçük gösteriyor herif. ne kullanıyorsun abim, growth mu alıyorsun?
  • bu aralar damages'ın son sezonunu izliyorum ve bu allahsızın bu sezonda önemli bir rolü var.

--- azıcık spoiler olabilir ---

normalde böyle insanların yüzüne bakmadan konuşan, küstah karakterleri sevmem, dizi veya filmlerde genellikle "piç ama çok iyi bir kalbi var bakın." yavşaklığında veriliyorlar çünkü. gerçi dizide adamın karakterinde bir belirsizlik var bu konuda henüz.

--- azıcık spoiler olabilir ---

ama gelin görün ki bu adamın sahneleri gelse de izlesem diye bekliyorum arada diziyi izlerken. yakışıklı adam. 40 yaşına gelmiş bir de hiç göstermiyor. maşallah hocam.* karakteri de abartmadan vermişler güzel olmuş.

öhöm, neyse. damages da güzel dizi bu arada. izleyin efendim.
  • cruel intentions'da baştan çıkarmaya çalışıp aşık olduğu reese witherspoon'la evlenip çoluk çocuğa karışan yakışıklı aktör.
  • natalie portman ile arasındaki yaş farkından dolayı anakin skywalker rolünü geri çevirmiş şahıs.
  • "cruel intensions" un sebastian i
    "i know what u did last summer" in gerzek ama yakisikli cocuu
    reese witherspoon (legally blonde) la evlendiinden beri yas tuttuumuz yigit
    genc jenerasyonun yakisikli olmasina ragmen karizmatik olmayi basarmis "anlasilmayan" erkek karekteri..
    yeni luke perry...
    seducer larin krali :))
    taptiimiz kisilik..
  • playing by heart filminde, angelina jolie ile oynayan harbi cool bi adam.
hesabın var mı? giriş yap