şükela:  tümü | bugün
 • stoke city kaptanı olan defans oyuncusu.

  27 şubat 2010 stoke city-arsenal maçında aaron ramsey'in bacağının kırılmasına sebep olan futbolcu.
 • yok yere kasap edilen futbolcu. sadece ramsey'in pozisyonundan dolayı kendisini kasap ilan edenlere sakinleşmelerini öneririm. kendisi zaten faul olduğu bile tartışılacak bir pozisyonda kırmızı kart görerek değil, bir futbolcunun ayağının kırılmasına neden olarak cezasını çekmektedir.

  futbol maçlarında sürekli yaşanan tehlikeli bir pozisyonun şanssız bir biçimde sonuçlanması shawcross'a fazladan sorumluluk yüklememelidir. biraz şansla pozisyonda ayağı kırılan kendisi, ayağı kıran "kasap" da ramsey olabilirdi.
 • (bkz: #18329287)
 • görüntülerden gördüğüm kadarıyla 27 şubat 2010 stoke city arsenal maçında aaron ramsey'in bacağının kırılmasına sebep veren insan. bu ifade daha doğru oldu bence. tamam bacak kırılması kötü birşey biliyoruz ama gerek pozisyona girerken gerekse sonrasında yaptığı hareketlerle nefretten çok sempati kazanmıştır bu adam. çünkü yaptığı hareketi eminim ki kasten yapmadı ve o anda da ramsey'in yanına giderek özür dilemeye çalıştı. sonuçta futbolda sakatlıklar da var, ve bazen istem dışı sert hareketler oluyor. kasap olarak değerlendirilmemesi gereken bir insan profili çizdi gözümde.
 • ramsey'in bacağının kırılması sonucu kendisi de bir müddet şaşkınlıktan tutulup kalmış. kırmızı kartı falan sallamayıp ramsey'nin yanına gitmiştir.

  sahadan çıkarken ağlıyordu.

  kırmızı kart yediği için değil. bir meslektaşının bacağını istemeden de olsa kırdığı için.
 • kasıtlı olarak bacak kırmamıştır, şanssızdır..hem kendisi hem de ramsey. axel witsel adındaki orospu çocuğu ile karşılaştırılamaz bile.
 • eduardo'nun 2 sene önce başına gelenlerden sonra arsenal taraftarının deja vu yaşamasıyla kasap hayvan falan feşmekan ilan edilen futbolcu. martin taylor bariz kasaptı, o pozisyonda eduardo'yu ıskalasa bile gelişi bile ultra sakattı. ya da axel witsel'in malum olayı. böyle adamların lisansı bile iptal edilse üzülmem. ancak ramsey'in pozisyonu sakin kafayla birkaç kez izlenirse ryan shawcross'un pek bir suçunun günahının olmadığı anlaşılır. çok sık görebildiğimiz bir pozisyonda maalesef olanlar oldu. arsenal taraftarını anlamak mümkün, zira 2 sene önce gayet güzel giderken ve eduardo bir hayli coşmuşken malum olay olmuştu ve düşüş başlamıştı. aynı şeyin olmasından duydukları korku ve sinir ile böyle tepki veriyorlar (sanki londra'dan bildiriyorum amına koyim. 3-5 yerden okuduğum tepkilere göre diyorum çoğunluğu bilmiyorum lan ahahah).
 • belki de kariyerindeki en talihsiz gününde, yine kariyerinin en sevindirici haberlerinden birini almış, ilk defa ingiltere milli takımı aday kadrosuna çağrılmış oyuncu.

  kendi dilinde yazalım o zaman: (bkz: god works in mysterious ways)
 • liverpool menajeri roy hodgson'ın transfer listesine girmiş 22 yaşındaki ingiliz stoper.

  http://www.goal.com/…353/hodgsonın-gözü-shawcrossta
hesabın var mı? giriş yap