şükela:  tümü | bugün
  • 2 yıl içindeki kas gelişimi ve spor merakı derslere konu olabilecek, çocuklarına aşırı düşkün aile babası ve süper hoca. özellikle child development (hatta istatistik) derslerinde kızı cemreyi sürekli anlatması, bizi şaşkınlığa uğratmıştı. bu nedenle, kızı cemrenin bizimle büyüdüğünü söylesem yanlış olmaz.
  • bu dönem boğaziçi üniversitesinde human sexuality dersi veren hocadır.

ilk derste, sabahın 10 unda, şuan iki kişiyi arayıp sexuality ne diye sorun diyerek; sabah sabah aldığımız cevaplarla eğlenmemizi sağlamıştır.

ikinci derste aslında cinsiyet farketmeksizin bir çoğumuzun genital çiz deyince kağıda bakakaldığını, google a sarıldığını görmemizi sağlamış; kafa açmıştır.

ayrıca söylemeden geçemeyeceğim kendisi son derce yakışıklı ve sempatiktir.
  • yukarıda anlatılan özelliklere sahip bir eğitimcidir. ben en çok (bkz: candyline) kimdir onu merak ediyorum.
  • merak edenler olmus (bkz: fuckin cet) madem, hem onlari aydinlatmak hem de tanim yapmis olmak icin yazalim: (bkz: candyline) isimli zatin manitasidir kendisi. ve ayrica mana verilemeyen entryler icin (bkz: sadece arkadaşız mesaji vermeye çalışmak). ay pardon (bkz: sadece hocam) ya da (bkz: sadece ögrencim).
  • şuan süleyman şah üniversitesi psikoloji bölümünde çalışmaktadır. pilavı öyle çok sever ki, pilava mouth orgazm der.
  • an itibari ile eşinden ayrılmış ve haberlere konu olmuştur.

link
  • muhtemelen gazete haberlerine konu olan, türk dizilerine ilham verebilecek mahiyetteki candyline dostluğu da sona ermiştir. zira başlıktaki son kalan methiyeler de silinmiş. ailecek severek izliyoruz memedali bey.
  • yaz okulunda sosyal bilimler icin istatistik 1 ve 2 derslerini aldigim, bana istatistik ogreten / sevdiren hoca. simdi de child development dersini aldim. seviyorum kendisini. eglenceli bi hoca, acik ve durust bi insan. derslerde kendi hayatindan verdigi ornekler cok samimi.
  • çok iyi bir profesör, süper ve sevilen bir hoca, çocuklarına çok düşkün şahane bir baba olmasının yanında nefis yemekler yapan bir masterchef bir gordon ramsay'dir..

üstelik bütün o görüntüsü bile ayrı güzel enfes yemeklerini hiç bir yemek kursuna gitmeden yapması da ayrı maharettir...

suşi, pizza... perde pilavı, güveçte tavuk, yaprak sarma, biber dolması, mercimek köftesi, pilav ve şimdi aklıma gelmeyen bilimum klasik türk yemeklerini enfes lezzetli yapıyor.. normal pirinç pilavı hariç bunların neredeyse hiç birini ben hayatımda denemedim bile..

maşallah on parmağında on marifet...

*
    *
    *

büdüt: aklıma geldikçe eklenen yemek isimleri..