şükela:  tümü | bugün
13 entry daha
  • askeri anlamda türkiye avrupa'nın kalkanıymış, bu başlıktan bunu hayretler içinde öğrendim.

lan senin denizini korumak için danimarka fırkateyn göndermiş geri gidecekken yalvarmışsın biraz daha kalsın diye.

sonra hava sahanı korumak için gitmişsin almanya amerika ve hollanda'dan patriot istemişsin ve gaziantep, malatya, diyarbakır, adana hattına kalkan olmuş adamlar.

ve bu bordo klavyeliler avrupa'ya hala kalkan olduğumuzu sanıyor.

sen o nato'dan çık bakalım ege'de bir tane eğitim uçuşu yapabilecek misin? sen uçağı çiğliden kaldırdığın anda karşında yorgonun f16 larını değil, hansın eurofighter'larını, jack'in rafaele'lerini bulursun. donanma konusuna girmek bile istemiyorum.

evet çok güzel kalkanız salarız mültecileri hülooooooooğğğğğğğ.
  • he hüloğ salak herif.
    tersine mühendislik kavramından bir haber ve dangalakça muhalefet yapmak bu olsa gerek.
    akp'nin yapabildiği en iyi şeylerden birisidir bu. sihalar üretilmeden önce de niye iha alıyoruz bu kadar paraya neler yapılır diyenlersiniz siz. kafanız almıyor ve normaldir. teknoloji satın alınca sadece ürün almıyorsunuz. satmayanlar da boşuna satmıyor. az öğrenin ve o at gözlüklerini kafanızdan çıkarmaya gayret edin.