şükela:  tümü | bugün
 • edit: başlığı ilk açan mesajını silmiş, diğer yorumlarda silinmiş, bu tanım en üste çıkmış.

  skaanaltnok1 twitter hesabından şehir hastanesinde çalışan büşra hemşireyi, mansur yavaş ile tweetleşmesi nedeniyle alenen tehdit eden ve zarar vereceğini söyleyen twitter hesabı.

  ilgili tweetleşme

  tehdit tweeti

  genç bir kadını rahatça, yüz binlerce kişinin görebileceği sosyal medyada hiç korkmadan tehdit etmiş ve işinden kovulması için sağlık bakanına talimat vermiştir. bu adam bu cesareti nereden alıyor? şu an hesabını tamamen kapatıp kaçmış. hemşire de korku veya uyarılardan dolayı tweetini silmiş. yani bir nevi bu adam emeline ulaşmış. yok mu buna bir yaptırım? buyrun adı soyadı belli (twitter adı doğruysa tabi). alenen tehdit var, ne yapılacak?
 • mansur yavaş'ın şehir hastanesi'ne aşure ikramı konusunda tweetleştiği sağlık çalışanı hanımefendiye kendi karakteri ve namusuna yakışır şekilde yorum yapan kişi. akabinde çok delikanlı olduğu için tweetini silip hesabını da kapatmıştır.

  https://eksisozluk.com/img/0op6mh7w

  mal arkadaşın fotoğrafı: görsel
 • asılmalıdır.

  bir yazara gönderdiğim mesajı kopyalıyorum.

  “şöyle bikaçını taksim’de assak eminim suçlar deli gibi düşmeye başlar. hırsızlık yaparsın anlarım, uyuşturucu satarsın anlarım, ensestliği anlarım ama asla ve asla şunu yazanı anlayamam. değil kadına kendinden zayıf herhangi bir canlıya yapılan hiç bir zalimliği anlayamam. bu kişiler zaten sınırsız olmayan oksijenimizi ekmeğimizi suyumuzu kullanmamalı toprağa verilmeli ki diğer canlılara bi faydası olsun. çok zalimce gelebilir ama mazlumun anasını ağlayacağına zalimin anası ağlasın”
 • al işte.
  sülalen ve yedi ceddinden utanma duygusuna sahip olanlar sonsuza kadar adını burada görecek.
  kim olduğun tarihe yazıldı, hem de kendi sözlerinle.
  aferin gerizekalı, beter ol zavallı.
 • çok üzülüyorum bu duruma pandemi şartlarında çalışan bir hemşireyi sırf aşure istedi diye tecavüz ile tehdit etmiştir kelimeler yetersiz içimden çok şey geçiyor ama ne yazsam yetersiz kalacak.
 • mansur yavaş ile şu şekilde tweet yazışmaları yaparak aşure isteyen hemşireye şu ahlaksız twiti atan kişi.

  şimdi kapatmış twitter hesabını.

  ne desek gg amk. devrinizi devranınızı...
 • namusun var mı lan senin? neden lan neden? o kıza bunu neden yazdın? hiç mi insanlık kalmadı içinde?

  tanım: yazdığını silip hesabını kapatan "delikanlı"

  edit: kendimi tutamıyorum bi daha yazıcam. oğlum bi insan bu mentionlaşmayı okuyup gülümsemiyorsa insan değildir ya. tecavüz etmekle tehdit etmiş lan. tecavüz! allah belanı versin senin.
 • yarın öbür gün bir işe başvurduğunda, bir kadınla tanıştığında, belediyeye yolu düştüğünde yediği bok karşısına çıkana kadar gündemde tutulması, adı duyurulması gereken zat.
 • tehdit ve hakaretten acilen gözaltına alınması gereken varlık. bir kadına ettiği hakaret yanında kalmamalı.
 • sahipsiz sandığı bir hemşireyi tehdit edebilecek ve bu durum tepki çektiğinde de hoplatılmaktan korktuğu için tivitır hesabını kapatacak kadar haysiyetsiz bir adet korkak.

  yiyemeyeceğin şeyin altına yatmayacaksın.
567 entry daha