şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş’ın ağlak bir takım olduğunu anlayan avrupalılarda acıyarak böyle mi yapmıştır. uefa böyle bir kura çekerek neyi amaçlamaktadır? hangi karanlık güçlere hizmet etmektedir? ne yapmaya çalışmaktadır?
  • (bkz: österşuls)
    (bkz: vardar ovası)
  • şaktar da basel de beşiktaş için aynısını düşünüyordur canım kardeşim.

yalnız basel neyse de şaktar'ı bal gibi kura görmek futbol cahilliğidir.
  • şahsım adına rakiplere göre tur şansları:

basel %55
    shakhtar donetsk %50
    sevilla %40
    juventus %15
    chelsea %1
    bayern münih %0,005
    real madrid %0,00000000001
  • ihtimal vermediğim durum. içimden istemsizce sevilla geçiyor, bakın buraya yazıyorum. rakip sevilla olacak. en son askerlik yerim belli olacakken bu kadar yoğun içime doğma yaşamıştım ve tutmuştu...

edit: bu sefer tutmadı. ama itiraf edin beşiktaşlılar, içten içe istiyordunuz tutmasını..
  • şampiyonlar ligi'nde kim gelirse gelsin hepsi de başarılı takimlardir ve zorlu gruplarından başarıyla cikmislardir. en azından gs ve fb den basarilidirlar. yine de real gelmesin şimdilik.
  • çıkması istenilen takımlar için verilen oranlar, bir umut adına verilen oranlar olabilir ancak.

chelsea sadece 3 takımla eşleşebileceğinden ki bu takımlar; psg, barca ve beşiktaşımdır. dolayısıyla %1 değildir. hatta en muhtemel rakip oransal olarak chelsea'dir.

takımların kendi grubundan çıkan ve kendi ülke takımlarıyla eşleşmeyeceği için; %28 chelsea, %13 madrid, juve ve sevilla, % 11.5 şaktar ve basel son olarak ise bayern %10 olarak görünüyor. (sporx.com hesaplamış, ben hesaplamadım, küsüratları attım)

bu da ne demek, beşiktaş için tersi olacağı kesin olduğundan bayernle eşleşeceğiz demek.

editpackage: ata uyardı sağolsun, gelme şansı değil gelirse tur atlama şansı %1 gibiymiş. düzeltmiş oldum.
    editpackage2: çok mesaj geldi tamam editeledim yanlış okuma.