şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş’ın ağlak bir takım olduğunu anlayan avrupalılarda acıyarak böyle mi yapmıştır. uefa böyle bir kura çekerek neyi amaçlamaktadır? hangi karanlık güçlere hizmet etmektedir? ne yapmaya çalışmaktadır?
  • (bkz: österşuls)
    (bkz: vardar ovası)
  • şaktar da basel de beşiktaş için aynısını düşünüyordur canım kardeşim.

yalnız basel neyse de şaktar'ı bal gibi kura görmek futbol cahilliğidir.
  • şahsım adına rakiplere göre tur şansları:

basel %55
    shakhtar donetsk %50
    sevilla %40
    juventus %15
    chelsea %1
    bayern münih %0,005
    real madrid %0,00000000001
  • ihtimal vermediğim durum. içimden istemsizce sevilla geçiyor, bakın buraya yazıyorum. rakip sevilla olacak. en son askerlik yerim belli olacakken bu kadar yoğun içime doğma yaşamıştım ve tutmuştu...

edit: bu sefer tutmadı. ama itiraf edin beşiktaşlılar, içten içe istiyordunuz tutmasını..
  • çıkması istenilen takımlar için verilen oranlar, bir umut adına verilen oranlar olabilir ancak.

chelsea sadece 3 takımla eşleşebileceğinden ki bu takımlar; psg, barca ve beşiktaşımdır. dolayısıyla %1 değildir. hatta en muhtemel rakip oransal olarak chelsea'dir.

takımların kendi grubundan çıkan ve kendi ülke takımlarıyla eşleşmeyeceği için; %28 chelsea, %13 madrid, juve ve sevilla, % 11.5 şaktar ve basel son olarak ise bayern %10 olarak görünüyor. (sporx.com hesaplamış, ben hesaplamadım, küsüratları attım)

bu da ne demek, beşiktaş için tersi olacağı kesin olduğundan bayernle eşleşeceğiz demek.

editpackage: ata uyardı sağolsun, gelme şansı değil gelirse tur atlama şansı %1 gibiymiş. düzeltmiş oldum.
    editpackage2: çok mesaj geldi tamam editeledim yanlış okuma.
  • basel çıkmasını istemediğim kura. böyle iyi bir ivme yakalamış güzel futbol oynayan fakat ismi olmayan takımlara karşı her zaman temkinli olmak gerekir. bu maçlara motive olmak daha zordur.
    sevilla veya shaktar tercihim olur. chelsea'ye de üzülmem. real-bayern-juve gelirse de sıçarım öyle işin içine. sen gel 40 yılın başı lider ol bunlar 2. olsun. olucak iş değil efendim.