şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • sadettin saran tarafından kurulan ve kasımda yayın hayatına başlayacağı söylenen spor kanalı.

  (bkz: buralar hep entry dolacak)
 • turkcell, digiturk ve dsmart'ta olacakmış. dağılabilirsiniz.
 • iceriginde premier league, formula 1, vb. olacak deniyor.
  merakla bekliyoruz.
 • (bkz: #63334904)
 • sadettin saran'ın kurduğu spor kanalı .
  önce turkcell tv'de daha sonra da, digiturk üzerinden yayın yapmaya başlayacak olan tv kanalı .
  s.saran'ın konusmasının bir bölümü ;
  spor yayıncılığı sektörünün s sport kanalına ihtiyacı var"
  bir televizyon kanalı kurarak sporseverlere içerik sunma fikrinin, rio 2016 olimpiyat oyunları'nı youtube üzerinden 6 farklı kanalda hd olarak canlı yayınlamalarının ardından doğduğunu söyleyen saran, yeni kanal projeleriyle ilgili de şu bilgileri verdi:

  "spor yayıncılığı sektörüne ilk girdiğimiz dönemde bir spor televizyonu kurma hayalimiz vardı fakat sonrasında farklı bir şekilde yolumuza devam ettik. ancak olimpiyatların yayın haklarıyla ilgili yaşanılan gelişmeler, bu yönde karar almamızı sağladı.premium içerikli bir spor kanalı açacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. bu gelişmeyi ilk defa burada, kristal elma festivali 2016'da duyuruyoruz. uzun yıllardır edindiğimiz deneyimleri, piyasa şartları da oluştuğu için türkiye'de de bir kanal açarak taçlandırmak istiyoruz.ingiltere premier ligi, formula 1, nba, wimbledon tenis turnuvası, moto gp ve ncaa başta olmak üzere dünyanın en önemli spor organizasyonları s sport'ta yer alacak. tam anlamıyla bir premium spor içeriğinden bahsediyoruz. çünkü türkiye'de ve dünyada spor yayıncılığı bambaşka bir yöne doğru gidiyor. eskiden "cash is king" denirdi. şimdilerde ise "content is king" deniyor. biz de izleyicilerimize bu vizyon çerçevesinde içerik sunacağız.

  ilk olarak turkcell tv+plus'ta yayına başlayacak olan s sport, d smart ve digiturk platformlarında da yer alacak. kanalımız, bu platformlarla rekabet etmeyecek, onların içerik sağlayıcısı olacak. bu platformlar üzerinden kanalımıza üye olan tüm sporseverler, en önemli organizasyonları tek kanaldan takip edebilecekler."
 • dün yayınladıkları tanıtım videosu ile varlığından haberdar olduğum yeni spor kanalı. içeriği oldukça geniş gibi görünse de şahsen tek merak ettiğim şey formula 1 yayınları.

  digiturk ==> 87. kanal
  d smart ==> 78. kanal
  turkcell tv ==> 77. kanal'da olacakmış.

  bir tweet'e göre 3 şubatta açılacakmış. hadi bakalım, sonunda bizi skysports yayını aramaktan kurtaracak bir platform gelecek mi, merakla bekliyoruz.

  twitter hesabı ve tanıtım videosu için ==> https://twitter.com/…rttr/status/824630848657981441
 • yakında yayına girecek olan nba, formula 1, premier lig maçları gibi önemli ligleri yayınlayacak olan sadettin saran' a ait spor kanalı.

  umarım şampiyonlar ligi ve avrupa ligi maçlarınıda şifresiz yayınlarlar.

  ssport twitter
 • mart oldu hala açılmadı.
 • ulan 3 aydır açılacak göya , şurda formula 1 sezonuna 2 haftadan az kalmış , ne bir haber var ne reklam.yapacağınız işi ....
hesabın var mı? giriş yap