şükela:  tümü | bugün
  • digitürkplay'in bir benzeri. internetten maçları, yarışları, yani genel olarak s sport'ta olan spor müsabakalarını ve programları izleyebiliyorsunuz. canlı izlemek zorunda değilsiniz.

30 gün ücretsiz deneme veriyor fakat önce ödeme istiyor. bu sebepten yüklenmiş herhangi bir videoyu izleyip kalitesini görme fırsatım olmadı. yıllık alırsanız 160 tl aylık 13.33 tl, aylık taahhütsüz alırsanız 17.99 tl bu da yıllık 215 tl ediyor.

edit: ödeme istiyor derken kastım kart bilgilerini istediğiydi fakat tabii ki ikisi aynı anlama gelmiyor. yani önce ödeme istemiyor. kart bilgilerinizi istiyor. bir sonraki aya kadar iptal edebilirsiniz elbette.

düzeltme için professional crazy'ye teşekkürler.
  • dün 30 günlük ücretsiz denemesini başlattığım hizmet.

2018 kanada gp'yi izledim. hiç takılmıyor ve gayet iyi.

https://anasayfa.ssportplus.com/
  • digitürk play'de spor extra paketini alsan s sport içinde zaten. kim neden aynı fiyata bunu alsın anlamadım. bana digitürk'ü övdüren bir garip uygulama.
  • digitürkplay benzeri girişim. yıllık fiyatı 150 tl, o da toplu ödersen.futbolu takip etmeyi bırakıyorum, ne diyelim.
  • wwe pay per view şovlarını da dahil ediyorsa kullanabileceğim s sport hizmeti.

wwe network'e ayda yaklaşık 50 lira* vermemden daha hesaplı hiç değilse.
  • bundesliga yayıncısı platform.
  • şimdilik uzak durulması gereken platform. socrates tayfa anlatıp yorumladığı için premier ligi bedava üyeliği başlattım. sağolsun bir aylık imkan sunmuşlar. yalnız pcden maç izlemek imkansız resmen. çamur gibi görüntü verdi tam düzeldi derken tekrar 144p onu geçtim iki de bir takılıyor zaten dedim belki benim patates internettendir. redditten buldum bi link cam gibi. zamana bırakmak lazım biraz sanırım.
  • android uygulamasını fire tv stick'e kurmanın mümkün olmadığı platform. ne denediysem olmadı. uygulama yüklenmedi hatası alıyorum. normal android tv'lerde kuruluyormuş. fire tv'de neden çalışmıyor, pek anlamış değilim.
  • şu an f1 yayını bi bende mi sıçıyor merak ettiğim oluşum.
  • içerik olarak güzel olabilir ama yayın kalitesi fecaat. digi playden hd izleyebilirken bunda surekli takılıyor, geri sarıyor, kalite bir anda 240p'ye düşüyor. deneme surumunu 30 gunluk aldım ama bu sartlar altında uzatılmaz. geliştirmelerini lazım serverini.