şükela:  tümü | bugün
  • digitürkplay'in bir benzeri. internetten maçları, yarışları, yani genel olarak s sport'ta olan spor müsabakalarını ve programları izleyebiliyorsunuz. canlı izlemek zorunda değilsiniz.

30 gün ücretsiz deneme veriyor fakat önce ödeme istiyor. bu sebepten yüklenmiş herhangi bir videoyu izleyip kalitesini görme fırsatım olmadı. yıllık alırsanız 160 tl aylık 13.33 tl, aylık taahhütsüz alırsanız 17.99 tl bu da yıllık 215 tl ediyor.

edit: ödeme istiyor derken kastım kart bilgilerini istediğiydi fakat tabii ki ikisi aynı anlama gelmiyor. yani önce ödeme istemiyor. kart bilgilerinizi istiyor. bir sonraki aya kadar iptal edebilirsiniz elbette.

düzeltme için professional crazy'ye teşekkürler.
  • dün 30 günlük ücretsiz denemesini başlattığım hizmet.

2018 kanada gp'yi izledim. hiç takılmıyor ve gayet iyi.

https://anasayfa.ssportplus.com/
  • iptv değil ott olarak geçiyor.

digiturkplay den farklı olarak canlı yayında kaçırdığınız içerikleri arşivden izleyebiliyorsunuz.

içerik olarak digiturkplayin spor extra paketi ile kıyaslanabilir.

digiturkplay spor extra* : premier lig, la liga , tff 1.lig,ligue 1, serie a ve brazilya ligi

s sport plus* : premier lig, çin süper ligi*

içerik olarak epey zayıf olmasına rağmen fiyatı neredeyse aynı.

smart tv uygulaması yok.

4k yayın yok.

maçlarda orjinal dil desteği yok.

eksikleri göz önüne alındığında fiyatı fazla olan platform.
  • digitürk play'de spor extra paketini alsan s sport içinde zaten. kim neden aynı fiyata bunu alsın anlamadım. bana digitürk'ü övdüren bir garip uygulama.
  • digitürkplay benzeri girişim. yıllık fiyatı 150 tl, o da toplu ödersen.futbolu takip etmeyi bırakıyorum, ne diyelim.
  • wwe pay per view şovlarını da dahil ediyorsa kullanabileceğim s sport hizmeti.

wwe network'e ayda yaklaşık 50 lira* vermemden daha hesaplı hiç değilse.