şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: adana)
  • yeni bir internet dizisi. eski ilkokulumun bulunduğu bölge itibariyle(esenyurt) konuşmaların tamamiyle doğru olduğunu belirtmek istiyorum. dizi basit geldi bana birazcık. ak-47 ile sokakta bekleyen tipler var gerçi bilmiyoruz adana'nın ortamını. polis hiç yok mahallelerde bunu da tam anlayamadım ama yine de insanı kendine çekiyor bir şekilde.
    tanım: sokaklarda gördüğümüz barzo dediğimiz tiplerin yaşamları. gerçi barzo olmayanlar da var ama olsun yine de iyiler ve kötüler de var bunları da görmüş oluyoruz.

buradan ilk bölümü şaapabilirsiniz.
  • (bkz: sıfır bir)
    adanada geçen, yerel bir kurtlar vadisi dizisi.
  • şimdi kalkıp "ya bu kurtlar vadisi" de dersiniz, üstün sinema&tv bilginiz ve entellektüelliğinizle. "hele bi dur, bu başka bir kültürü anlatıyor. bildiklerimizin yanıldığımıza yetmediği bir mahalle kültürü var" da der, öyle bi izlersiniz.

tüketmeyin bi izleyin.
    löp link: s1f1r b1r - 1. sezon: http://www.youtube.com/…ympavsa-wfmsodlhamrjungz3sd
  • güzel bir internet dizisi ilk başlarda 15-20 dk'lık bölümleri olsa da ilerleyen bölüm ve sezonlarında bu 45-50 dk'ları görmektedir. hele soundtracklerini hazırlayan esat bargun inanılmaz işler çıkarmıştır. bazı amatörlükleri mevcut fakat tonla para harcanan 2 saatlik gerizekalı kanal dizilerinden daha profesyoneller bence.. izlenilesi sahip çıkılası
  • çok çok iyi bir yapım, kısa dizi. baya baya özgünlüğün dibine vurmuş. izleyin izletin, namı yürüsün, böyle işler çoğalsın. umarım bir festivale de konu olur en kısa zamanda.

3. bölüme geldim bildiğin hakan günday kitabı özeti la bu.
  • bölümlerin süresi gittikçe artan izlenesi amatör türk dizisi. oyuncuların eğitimi olmamasına rağmen o kadar doğal rol yapıyorlar ki hayran olmamak elde değil. ikinci sezondaki kötü adamımız * * resmen kötü adam olmak için gelmiş dünyaya. bir insan rolüne böylesine oturur mu, bilemem.

umarım daha da iyi olurlar. hepsine can-ı gönülden başarılar dilerim kardeş, ayıktın?
  • böyle bir dizinin varlığından az önce haberdar oldum ve ilk 2 bölüm arka arkaya bitti. kaptırırsam sabaha kadar 2 sezonu da bitirir sonra pişman olurum niye sindire sindire izlemedim diye.
    tek tip olmuş tv dizilerinden bıkanlara ilaç.
  • 3. sezonunu (bkz: blutv) yayınlayacakmış anlaşılan

3. sezon teaser