şükela:  tümü | bugün
  • bir cs:go oyuncusu.
  • çok yetenekli fakat bir o kadar da toxic bir cs:go oyuncusu. na'vi'de oynamakta kendisi.

https://www.youtube.com/watch?v=dxbxt9hh_hy

https://www.youtube.com/watch?v=wxyhwtzmzoq
  • adam rank sisteminden rahatsız olduğu için toxic kardeşim.

şöyle ki; adamın cs go rankı global elite. fakat bu seviye oyun içi bir sistem, profesyonel oyuncular bu seviyeyi kat ve kat aşıyor. ee hal böyle olunca takımına gelen adamlar aşırı kötü. napsın yani tebrik mi etsin ??

bu yüzden 7 gün stream yapıyosa 1 saat anca rank atıyor adam. gerisi faceit yada esea.

az mantıklı entryler açın. bence profesyonel arenada ki en iyi 3 oyuncudan biri ve komikte çocuk.
  • cs:go community'sindeki en toxic pro oyuncu.

sozluk yazari olani da ondan asagi kalmaz.
  • (bkz: aktroll)
  • bana aktroll yada başka bir şey diyen insanlara aldırmamanızı öneririm. türkiye'de kimsenin kimseye saygısı yok.

ben ucuz siyasete karşıyım. eğitimli insanlarla tartışmaya severim. ne yazık ki türkiye gibi ekşi sözlükte de cahil, ne konuştuğunu bilmeyen, fikirlerini yazıya dökemeyecek insanlar mevcut. bunlar tartışmaktan korktukları için anca laf atıp kaçarlar.

buraya gelip laf atıp bana özelden söven insanların kişilikleri oturmamış, boş konuşan, düşünmekten aciz kimseler olduğuna emin olabilirsiniz. mesela adam bana aktroll yazmış ama mesaj yoluyla anneme sövmüş karşılık vermemi bekliyordu. sadece blokladım kendisini, haliyle kudurdu.
  • (bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)

not: yaptım çalışıyor.
  • tam bir ne olduğum manyağı arkadaş, yaşı en fazla 18 bilemedin 19. he deyin geçin
  • engelle ve başlıklarını engelle butonlarını test edebilmemiz için yazar olmuş. bu sebeple algoritma onayı'na teşekkürü borç bilirim.

(bkz: örümcek kafalılık)
    (bkz: boş adam)
  • (bkz: #68902055)

"muhammad ali müzesine daha önce yapmış olduğu 2,5 milyon dolarlık bağışın aynısını tekrar yapmış basketbolcu. hadi adamın oyununa laf edersinde karakterine kimse laf edemez."

ayrı yazılan de'yi bilmeyen bu arkadaş bence hayatta vasat üstü yapabildiği tek iş olan kantır sıtrayk haricinde bir konuya atlarcasına entry girmesin mümkünse. karakterden anladığı şeye bak yahu, bir insan sporla sporcuyla bu kadar alakasız olabilir. sen e-sporundan devam et birader. 60-70 silver öldür, caps alıp entry gir. gece gece sinirlendim ya, kimlerle ne tartışıyoruz.