*

şükela:  tümü | bugün
  • s4mining.com

coin mining için yerli cloud çözümü. 1 hafta sonra lansmanı yapılacak, merakla bekliyoruz.

edit: fiyatlar sitesinde açıklanmış, hem havuz madencilik hem de yüksek miktarda private madencilik sunuyor. fiyatlar fena değil gibi, hesap kitap yapıp denenebilir.
  • açılmasına 5 gün kalan selçuk saraç'ın yerli mining farm'ı.
  • selçuk saraçın yeni mining girişimi. buradan kayıt olunabilir.
    1mh/s ücreti 17 dolar civarında. 1mh/s için günlük 0.015 dolar bakım ücreti alınıyor.
    litecoin ve bitcoin henüz aktif değil. şubatta litecoin, martta bitcoin mining aktif olacakmış.
    kalıcı olması dileğiyle.
  • eve bin tane alet doldurup gurultusuyle, bakimiyla, elektrigiyle, tesisatiyla ugrasmamak adina tercih edilebilecek, yerli sermaye mining sirketi.

su linkten kayit olunabilir.
  • yeni yıl kampanyası ile %15 indirim yapmış mining şirketi. bitcoin madenciliği şu an için önsiparişte olsa da indirim için değerlendirilebilir.

1 yıllık paketleri hashflare'e göre epey pahalı olsa da 2 ve 3 yıllık paketler daha karlı görünüyor.

refli link https://www.s4mining.com/register?ref=3emhl

refsiz isteyenler buradan https://www.s4mining.com/
  • ön edit : 15 mart 2018 tarihinde teslim edilmesi gereken 13.5 th kazım gücündeki siparişim ortalama 50 gün önceden teslim edilerek kazımına başlamış bulunmakta. şu anki hashrate ve zorluk derecesine göre günlük kazım 0,0012 civarında işletim kesintisi ile bu 0,0008 e düşmekte. ara ara kazım yükselebildiği gibi şu anda tarihinin en zor kazım haftasında resmen.

son 4 gün kazım ve gider tablosu 13.5 th için
    8 şubat son 6 gün

haftada bir güncellemeye çalışacağım

refli yerine sizlere indirim kuponu paylaşayım :

20.01.2020'ye kadar geçerli %5 lik sınırsız kullanım kuponu (kuponda sıkıntı çıkarsa büyük harfle deneyin) :

v7hw7ypg2020
  • an itibarıyle ilk önsiparişimi vermiş olduğum sistem. siparişler teslim edilmeye başladığında güncellemeler gelecektir.
    ilk izlenimler:
    - kurucular güven veriyor
    - arayüz pratik
    - detaylar anlaşılır
    - denemelik fiyatlar uygun

refli link tercihimiz www.s4mining.com/register?ref=xsral

refsiz link www.s4mining.com
  • neden ev ssl almayip da cloudflare free ssl kullandiklari saibeli olan turk cloud mining sirketi.
  • birkaç hafta önce ön siparişimi verdim, şubat sonu gibi eth madenciliğine başlayacağım kısmetse.
    buradan mining siparişi verecekler yıl sonuna kadar geçerli %5 indirim kuponumu kullanabilirler: h6v5552018.
    not: kodda bir sorun olursa mesaj atabilirsiniz.
    not2: bu kuponu ödeme sayfasında kupon no alanına yazıyorsunuz. size %5 indirim sağlıyor, bana da sipariş tutarınızın %2si kadar ödül tutar aktarıyor.
  • şahsen blockchain.info'da yer alan ve çözdükleri zincirleri görüntülenebilen büyük üreticiler dışında cloud mining'e hep şüpheyle yaklaşırım. hashflare, genesis vs var mı burada? yok. üretim yapmıyorlar demiyorum ama yapıyorlar da diyemiyorum çünkü referans alabileceğim çözdükleri zincirleri sürekli takip edebileceğim bir kaynak yok. ben olsam burada yer alanları inceler, araştırır; bunlar üzerinden bitcoin üretim olayına girmeye çalışırdım.
    blockchain.info'daki en büyük bitcoin üreticileri