şükela:  tümü | bugün
  • yeni eskilerden, eskimeyenlerden. yeniden hoşgelmiş yazar.
  • evreka!
    kayıp küçük kardeş, hoşgelmiş yeniden.
    var olsun!
  • #72758873 numreli entry'sinden ötürü kendisine "gecenin getirip, sabahın götürdüğü" isimli sanatımı hediye etmek istediğim, düşünceli yazar, gönül adamı.

https://sketchtoy.com/68447574
  • (bkz: #73024176)

ince ruhlu bir yazar. gelgitleri duvarlarını yıkmamış ama her yeri yosun tutmuş.
    kıyıya varmak için yüzmeyi istiyor, istediği şeyi yaparken yalnız olmak istemiyor. yüzmeyi reddediyor çoğu zaman.
    unutmak bir hayal. ama hayal etmek onun en büyük avantajı. en büyük avantajı en büyük zaafı. ve tutunduğu hayallerden sıkılmaktan korkuyor. insanları bırakmaktan imtina ediyor. arkada bırakanlara da gönül koymuyor.
    herkes renkli o şeffaf. herkes kirlenir o sadece çizilir. herkes plastikse o bir cam. sırlandıkça ayna oluyor. ayna oldukça sırlar yüklenmeye devam ediyor.
    fikri çoğaldıkça yok olmayı daha çok istiyor. meczup olsa rahat eder ama aklı müsaade etmiyor.
    görüyorum. görüldüğünü bilsin diye de hatırlatıyorum.
  • tam bir sevgi budalası. bağımlı ama bağlı olacak dal bulamamış henüz. sarmaşık olsa kendine sarılır. e böyle olunca ne yapıyor. ablasına sarıyor. ablanın da sabrı bir yere kadar.*
  • eğlenceli, sohbeti güzel bir yazar. bağımlılık yapıcı bir sohbeti var. ayrıca böyle medeni insanlar görmek de beni mutlu etti.

bana arkadaşlığını verdiği için teşekkür ederim.
  • insanın az vaktini çokçalaştıran.

öyle çok kez yaşadı ki. her yokluğunda varsın deyip yok olmalarını öyle çok gördü ki herkesin... herbirini birbirinden ayırt etmeden de öyle sevdi ve kolladı ki... şimdi hiç kimse olmuş olmamış umurunda değil. yorgun olan dinlenince geçiyor, ama hissizlik öyle değil. öyle değil eskisini tamir edince yenisinden eskisi gibi yeni olmasını bekleyip de umduğunu bulmak.

şimdi aramadan bulup da, bulduğu gibi bıraktığını, bıraktığı gibi bulacaklarını sananlar için oldukça çok vakit geçti. vakit mayalandı, hamur başkalaştı.
  • bir yalıtkan. insanları kötü hislerden uzak tutup iyi taraflarına sarılmaları için motive eden türden. bir filtreli klima çeşidi ayrıca. dışarıda üstünüze bulaşmış ayıp zerreciklerini içeri girip bertaraf edebiliyorsunuz. vuuuuu.
  • iğnesiz kirpidir.