şükela:  tümü | bugün
  • bildiğim kadarıyla üst düzey bir filmde baş rollerden birini oynayan tek kadın oyuncumuz.
    bu yüzden bile şahsım adına onu takdir ediyorum.
    farklı bir güzelliği olduğu kesin ayrıca hiç de ukala bir tip değil,
    gayet mütevazı biri ve yurt dışında bir şeyler başarmak için çabalıyor.
    mevcut oyuncular gibi magazin programlarında, kimin eli kimin cebinde gezmiyor.
    dil öğrenmeye çalışıyor, kendini geliştiriyor. illa bik bik edecekseniz, demetle, hülyayla falan uğraşın, adamı hasta etmeyin.
  • çok uzun bi süre hande subaşı'yla aynı kişi sandığım insan.
  • bana gore fiziksel gorunus olarak sansli kadin. rahatsiz etmeyen, sahte gorunmeyen ayni zamanda siradan olmayan bir guzelligi var. ufak degisikliklerle, her rolu , siritmadan oynayabilir. bir de tarzi guzel bu kadinin. soguk degil, sulu degil.
    manken degil, oyuncudur.
    edit: "siradan yurdum kizi" diyen yazarin kamil oldugunu dusunup o topa hic girmemek mumkun ama is " bir de beni gorse" noktasina dogru gidince, siradan yurdum kizinin ne oldugunu gorup, ister istemez biyik(?) altindan guluyorsunuz. bu nasil bir komplekstir ya hu?
  • (bkz: hande subaşı)

büdüt: yalnız değilmişim.
  • kendisi de yazar olduğu için ekşi fest'te sunuculuk yapmak için büyük bir heyecanla günlerce hazırlık yapan, sonuçta bu senin işin para ödeyelim mi sorumuza "deli misiniz, ne parası" diyen ve festival boyunca alanda yazarlarla olan kedi gibi munis bişi.
  • oynadığı twice born filminde, emile hirsch ile olan sevişme sahnelerinin medyaya yansıyış şeklinden dolayı rahatsız olduğunu avukatları aracılığı ile öğrendiğimiz güzel, yetenekli ve başarılı oyuncu.

edit: takmasın kafasına,türkiye burası. kendisine muhafazakar diyen üçkağıtçıların memleketi. kendi bildiği yolda gittiği sürece yolu açık kendisinin.
  • klasik güzellik normlarının yer yer dışına çıkan bir yüzü var, bu da kendisini güzelliğin göreceliğinin en bariz görüleceği örneklerden biri yapıyor, kimine göre bir tanrıça, bir peri padişahının kızı, kimine göre tipsizin önde bayrak sallayanı...
    ama bence görüntü olarak "yurdum kızı" değil, egzotik değişik bir tip, brezilyalı desen, kızılderili-ingiliz melezi falan desen yerim. bildiğin türk kızı diyince canlanan imge, benim kafamda orta boylu, oval ya da yuvarlak yüzlü, iri kahve rengi gözlü kızdır. bu açıdan baktığımızda penelope cruz'un sıradan türk kızından farkı nedir sorarım size?
  • bunun aynısının gerçeğini gördüm geçenlerde ikea da. mermer gibi düz , pürüzsüz bir surat ve beyaz bir ten. gocamla döne döne baktık. nasıl güzel, farklı geldi o yüz bize. fiziği falan normal yani sen ben gibi... ama tv de çirkin çıkıyor yazık oluyor o güzelim surata. al kocam döne döne bak dedim. izinde verince sevindi garibim. baktı.. baktı... baktı....
  • senden başka dizisinde esas kiz olmasina ragmen dikkatleri ezgi molanin uzerinden alabilememis oyuncudur. sadece oynadigi karakterin sıkıcı olmasindan oturu degil ama. buradan da anlasilmaktadir ki, guzellik mavi gozlerle bezenmis ince bir fizikte degil, kadinsilikla suslenmis sempatik bir guluste olabilmekteymis.

yeni filmini izleyince oyunculuguyla ilgili de yorum yapcam.
  • annesinin emniyet müdür yardımcılığı görevi ifa etmiş olmasından ve yapılı abilerinden dolayı uzak durulası güzel insan.