şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendisini "seven" ama karşılık alamayan bir pislik tarafından sokakta satırlanarak öldürülmüş gencecik bir kadın.

http://www.radikal.com.tr/…12.03.2010&categoryid=77
  • mutlu olduğu istanbuldan, tayininin de çıkmasıyla alelacele katliamın sebebi olan adam yüzünden ardahana gider. rahat ve huzurlu olduğunu söyler annesine telefon görüşmelerinde. ama bir şerefsizin, bir hayvanın (bir hayvan bile yapmaz böylesini!) "ya benim olursun, ya kara toprağın" düşüncesi yüzünden katledilmiştir. yine anaların yüreği yanmıştır. ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim.

böyle hayvanları acı çektire çektire öldürmeyeceksin de ne yapacaksın?
  • katili müebbet hapis almış. hapis cezasının hastalıklı beyinler için caydırıcı olmadığı günümüzde ismini bilmediğimiz sahip çıkılmayan nice kurbanlardan biridir.
  • bugün bir arkadaşımın anlatmasıyla haberdar olduğum beni kahreden bir öğretmen. arkadaşım, saadet öğretmenin yakın arkadaşının arkadaşı. katilin saadet öğretmeni nasıl rahatsız ettiğini neler yaptığını kısacası her şeyi anlattı. şimdi burda bunları yazmak doğru olmaz. sadece seni o pislikten koruyamadığımız için bizi affet öğretmenim. en çok da o katil saadet öğretmeni satırla yaralayıp kaçtıktan sonra yaralanan saadet öğretmenin yardımına koşan doktora, 'ben ölmek istemiyorum.' deyişi öyle koydu ki. tüylerim hala diken diken. umarım o katil acı çeke çeke geberir.

kabrin gülle dolsun. mekanın cennet olsun öğretmenim.