şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • üst edit: konuyla ilgili ben başlığı açtıktan sonra haber yapılmış. link

üst edit 2: ailenin isminin ifşa edilmemesine sadece saadet partisi teşkilatı içi yardımı ile devam edilmesine karar verilmiş, arkadaşlar.

31 mart günü açık oy kullandırmak isteyen akp'li adayın yeğenine karşı gelip oylarımıza sahip çıkarken katledilen sandık müşahitlerinin çocuklarına sahip çıkıyoruz.

hesap adı: cansuyu yardımlaşma ve dayanışma derneği
    iban: tr79 0020 6000 8299 4444 4400 01
    açıklama: ilyas aktaş ailesi

not: başlığı uplayalım

----önemli-----
    açıklama kısmına "ilyas aktaş ailesi" yazılacakmış. lütfen unutmayın.
    ----önemli----

edit: arkadaşlar kusura bakmayın yazmayı unutmuşum
    soranlar oldu. iban numarası doğruluğu teyit için: cansuyu - hesap numaralarımız
    dernek güvenilir. saadet partisi ile aynı kökten olan milli görüşçü bir dernek.

edit 2: mesai saatleri içinde cansuyu derneği'ni arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • adalet için şehit düştüler. up
  • insanın yüreği acıyor o küçücük kederli yüzleri görünce. ne pis bir memleket olduk ne kadar iğrenç insanlar olduk.
    tanım:(bkz: up)
  • son zamanların en anlamlı kampanyasıdır.
  • saadet partisini de beklediğimiz kampanya.
    koltuk uğruna, rant uğruna cana kıyan orospu evlatlarına inat up
  • yılda 30 000 000 tl alan futbolcuların geciken maaslarını alması için sözde fener-olan işsiz sapsız arkadaslardan destek bekliyoruz.

edit : alt limitte yok gençler. annenizden beş tl almak zorunda değilsiniz.
  • şu fotoğrafa baktığımda siyaset, hayat, aşk her şey boş geliyor. böyle bir halının üzerinde oturan, büyük hayalleri olmayan bu çocukların ellerinde kalan tek değerli şeyi, babalarını aldınız ulan! yazıklar olsun size. böyle yardım işlerini samimiyetsiz bulurum ancak pazartesi ilk işim bu hesaba kendi gücüm yettiğince yardım yapacağım. umarım doğru yere ulaşır.
    edit: hesapların güvenliği konusunda başlık sahibi arkadaş bilgi alırsa mesajı editlesin lütfen.
    edit 2: kalorifere yaslanan bu genç adamın aklından neler geçiyor acaba? ağlamak isteyip de ağlamıyor mu? güçlü görünmek mi istiyor. bilemiyorum ama bu fotoğraf çok üzdü beni...
  • vicdanı olanların yüreğini sızlatacak, gözlerini sancılatacak çocuklardır.
  • partiyi, dini, dusunceyi bir kenara birakip herkesin tek yurek olup yardim etmesi gereken kampanyadir.
  • devamlı üstte kalması gereken başlık.