şükela:  tümü | bugün
 • sosyal medya takipçilerine çekilişle her hafta bedava çift kişilik yemek veren dönerci.
  twitter facebook
 • hizmetiyle,etinin lezzetiyle,mekanın ferahlığıyla güneşli'ye fazla bir mekan.zaten hafta içi muhitin yerlileri tarafından değil de özellikle öğle arası takım elbiselilerin yoğun olarak tercih ettiği bir mekan aynı zamanda.

  tombik döner on numara,porsiyon dönerde sadece et var insan az da olsa bi pilav falan bekliyor,iskenderi gayet doyurucu,altına pide basıp çok koymuş gibi gösterilenlerden değil ve etleri gerçekten lezzetli.sac arası tatlıları gayet başarılı.

  vasat mekanlarda bile bir iskendere 20 liradan aşağı fiyat çekilmediği düşünülürse 16 liradan iskender,doyurucu bir tombik dönere biçilen 10tl gibi fiyatlar mekanın ve hizmetin iyiliği düşünüldüğünde bence kafi.

  bağcılar mahmutbey caddesi'nde iski'nin karşısındaki opet'in yanında kalıyor.
 • iskender yapayım derken, dönerli tereyağı çorbası sunan mekân.

  abi, iskender tabağının dibinde yarım cm kalınlığında yağ tabakası olur mu lan ?
  ayrıca tereyağı seven var sevmeyen var...insan sonradan ilave eder, isteğe bağlı olarak.

  döner eti lezzetli ama bak. avrupa yakasında yenebilecek sayılı dönerlerden.

  eşdeğeri asya yakasındaki dönerci ali usta bana göre.

  masaya default getirilen su hakkında uyanık olunuz tüm restoranlarda.
  konuyu incelemiştik şurada
 • işim gereği türkiye'de gezdikten sonra tüm türkiye'de ki top 3'e girebilecek olan dönerci diyebilirim. anadolu yakasında şubesi yok ancak ovalı konya mutfağı'da bu firmanın zincirindedir. kesinlikle fiyat/performans oranı oldukça iyi olan, adam gibi pişmiş, hijyenik döner yenilebilen, her daim tertemiz, hizmeti hızlı, anadolu yakasında maltepe de bulunan dönerci ali usta dan bana göre daha iyi hizmet veren firmadır. kapıda vale bile insanın yüzüne gülüyor çok memnun kaldım çok. an itibariyle iskender 19 tl'dir. yemek sonunda fındıklı fırın sütlaç yenilmeden çıkılmaması gereken mekandır.
 • güneşlide mahmutbey yolu üstündeki enfes dönerci. bayramoğluyla aynı tarzdalar. baydöner hd cırt pırt gibi plastiğimsi şeylerdense gerçek et döneri yiyebilirsiniz. he gerçi son 6 aydır fiyatları uçmuş lezzeti de düşmüştür ama yinede avrupa yakasının en iyisidir.
 • iş yerinden 40 kişilik rezervasyon yapıp son anda 4 kişinin vazgeçmesi ile 36 kişi iftar için gittiğimiz restoranda o dört kişinin neden gelmediği üzerine yemekten önce şef garsondan (veya müdür) bir güzel azar yedik. soğuk, lezzetsiz ve pahalı yemeklerin servisi sırasında aynı şef garsonun “sandalyeyi çek de geçiyim, parayı toplu ödeyin ayrı ayrı alamam, çocuğa sandalye yok…” gibi bir dizi nezaketsiz tavrı da cabası… asıl bomba ise gelmeyen o 4 kişinin parasını da bizden söke söke almalarıydı. ramazan çadırına iftara gitseydik daha iyi muamele göreceğimizi anladığımız mekan.
 • yemediginiz , siparis etmediginiz seyi onunuze getirip atiyorlar ve siz buna ragmen yemediginiz seyin parasini oduyorsaniz 10 numara mekanmis.

  mallari kerizleme konusunda kalite mekan. daha cok gidin...

  olayi ozetleyen levent kirca ustadin skeci: https://www.youtube.com/watch?v=-epdvlwmoos
 • araştırma,kazık yemeden önce yapılır. 2 entry yukarıda geçen sene ramazanda yenen kazık anlatılmış, ama muhtemelen kazığı yiyip de şikayet etmeye gelene kadar kimse okumamış.
 • kötü mekandır sevmem
 • verdiğiniz siparişi bir buçuk saatte buz gibi olmuş halde getiren dandik dönerci.bağcılar mahmutbey caddesinde iskinin karşısındadır.adresini verelimki soğuk döner yemeyin.