şükela:  tümü | bugün
  • herkese günaydın, arkadaşlar bu bir yardım çağrısıdır.inanan inanmayan , durumu olan olmayan herkesten yardım eli bekliyorum.

biliyorum burayı okuyorsun yenikapı istasyonunda gördüm ilk kez seni.duvara hafifçe yaslanmış müzik dinliyordun(rihanna).metro geldi, acele etmeden bindik.sirkeci durağından sonra boş bir yer bulup oturdun.küt saçların, sol el bileğindeki zincir 2 bilekliğin, sağ kolundaki benlerin ve yaşam dolu bakan o gözlerin, bana bunları yazdıranlar. maalesef ki üsküdar'da inmek zorundaydım, sen yoluna devam ettin trenden inerken son bir kez baktım sana; tekrar görebilmek umuduyla.seni tanımak ve sesini öğrenmek istiyorum.n'olur bul beni.

-1.65/1.70 boylarında
    -kısa koyu renk saçlı
    -yeşil elbise
    -kahverengi sandalet

günümü aydın ettiğin için teşekkür ederim.
  • 1.65 - 1.70 dendiğine göre oldukça uzaktan görülmüş bir kızdır.

seviyorsan konuş.
  • bayadır yoktu bu başlıklar ama hiç özletmemiş kendini.
  • ''sesini öğrenmek istiyorum'' seni ikinci yeni şiir imgesi seni. seni cemal süreya'yı yaşamak ve yaşatmak derneği aidat borcu seni. sevenler kavuşsun. hanım kızımıza ulaşmak adına başlığı yukarıda tutalım.
  • marmaraymalifalitiko
  • "hiç demiyor ki bu kız evli mi, sevgilisi mi var nedir"
  • hiçbir esprisi kalmayan, gereksiz başlık türü. sanki göçük altında kalmış, yardım çağrısıdır diyor.
  • adamın abazanlıktan eli ayağı titremiş. ne noktalama ne imla hiç biri yok. noktalama ya da imla, burayı okuyorsun biliyorum. şu çocuğa bir ara uğra.