şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: saat ve saat)
  • hayatımda önemli olan parçalardan biridir. sabah isimli bir bayan söyler. ben yıllarca bu bayan arkadaşı arap esmer biri olarak hayal etmiştim. yeni öğrendiğime göre sarışınmış. benim yıllarca hayalimde yaşayan esmer kadın nolacak şimdi?

(bkz: arap müziği)
  • iğrenç bir firmadır.
    saat almamanızı kesinlikle ve şiddetle tavsiye etmekteyim.
    bundan 5 ay önce almış olduğum saatin kayışı koptu. firmaya garanti belgesi ile beraber götürdüm. firma 790 tl'ye almış olduğum saatin kayışı için benden 125 tl kayış parası istedi ve benim hatamda kaynaklandığını belirtti. hee amk ben saatimin kayışlarını kemiriyorum.
    telefonda da bana diyorlar ki bana saatin ömrü 2 sene imiş. be amk larım o zaman benim hatam ne burada.
    siktirin oradan.
    sakın bu firmadan saat felan almayın canlar. bu memlekette firmalar artık kimi sikeriz modunda takılıyor, müşteri memnuniyeti , müşteri hakları falan hak getire.
  • bir batı ülkesinde bunu yapsalar adamın götünden kan alırlar. maalesef tüketiciyi koruma kanunu bizde işlemiyor. her şey sözde. bu tarz çakal firmalar garantiyi ilgilendiren bir sorun olduğunda her şeye kullanıcı hatası derler. maksat sana onu parayla satmak. garanti diye bir şey yok. o sadece kağıt üzerinde tüketiciyi kandırmak için için sunulmuş bir yalan.
  • kesinlikle hediye vs. alicaksaniz kapisindan gecmeyin. aldığınız kişi olurda beğenmezse tam bir bela olmaktalar. garanti konusunda söylenenlerede kesinlikle dogrudur. bu hizmet kültürü ile nasil bu kadar büyümüşler gerçekten şaşirmamak elde değil.

edit: düzeltme.