şükela:  tümü | bugün
 • 1971 senesinden beri saat sektöründe yeralan firma. burberry, roberto cavalli, moschino, valentino, emporio armani jewels, emporio armani, dkny, diesel, tommy hilfiger, adidas, fossil vs. gibi markaların saatlerinin distiribütörü.

  http://www.saatvesaat.com/
 • ferre ve hugo boss'un da saatlerini bünyesine katan ve marka sayısını yirmiye yükselten saat ve takı distribütörü firma.
 • 1,5 ay önce aldığım saatimin kısa sürede yıpranan kordonunun yerine yenisini almak için gittiğimde, fiziksel yıpranmalar garanti kapsamında olmamasına rağmen ücretsiz olarak yepyeni ve bir öncekinden daha iyi materyale sahip bir kordonla değiştiren firma.
 • 0212 444 saat *numarasını edinmiş türkiyenin en büyük saat distiribütör firması.
 • noramin ishanina taşınarak marisa ile komşuculuk oynamamıza vesile olmuş, birbirinden şık ve kaliteli markaları bünyesinde barindiran firma
 • türkiye'nin aynı sektörden en çok markayı bünyesinde bulunduran distiribütör firmasıdır.
 • kordonu kopan bir saate, yaptirmaya mecbur oldugunuz icin guzel bir fiyat ceken, bu fiyati kabul etmenize ragmen bir saat kordonunu 3 ay boyunca getiremeyen, surekli izmir - istanbul arasi telefon konu$malarina "bu hafta bir kargo gelecek onun icinden cikacak" gibi cevaplar veren "o kargodan cikmaz ise" diye sordugunuzda "bir sonraki kargo da ay sonunda gelecek onu bekleyecegiz" diyen, distiribütörü oldugu markalarin yedek parcalarini belli surelerde saglamak ile ilgili tuketici haklarindan bihaber $irket. boyle komik durumlara dusmemek icin ya cok saglam bir saat alin yada saatinize iyi bakin. bu kadar markaya sahip bir distiribütörün mali satarim garantisi/parcasi, gerisi beni ilgilendirmez gibi kucuk esnaf mantigini benimsemesi aci bir durum.
  acaba sadece benim ba$ima mi geldi diye du$undum. fakat ufak bir ara$tirmayla herkese ayni $ekilde davrandiklari ortaya cikti.
  http://www.sikayetvar.com/…baction=detial&cono=2110

  edit: problem iyi niyetli duyarli bir saat&saat cali$ani sayesinde konuyla ilgilenilerek kisa surede cozuldu. sadece benimle ilgili degil sikayetvar daki butun sikayetleri de cozmusler.
 • 2 yıl önce aldığım adidas marka saatin silikon olan kordonu koptuğu için bugün firmaya gittiğim ama oradaki adamın "bizim servis pahalı olur sen en iyisi dışarıda yaptır" dediği ve adamın amacının beni başından savmakmı yoksa gerçekten öylemi olduğunu bilmediğim ilginç yapıda bir firmadır...
 • internet satış bölümü rezalet raddesini aşmış firma . amatörlükte sınır tanımazlar . stoklarında olmayan saati 7 kişiye sattıklarını pişkin pişkin söyleyebilirler . aynı koltuğa birden fazla bilet satan ucuz otobüs firmalarıyla yarışırlar , azimlidirler , yarışta derece yaparlar .mağdur ederler . mutsuz ederler . kabadırlar . tu-kakadırlar . ucuz etin yahnisidirler . bu ne biçim şirkettirler . olmaz olsundurlar . alış-veriş yaptığına , yaptırdığına pişman edendirler . ucuzdurlar . gitsindirler . gelmesindirler .