şükela:  tümü | bugün
  • 12.03.2019 tarihin de cevahir şubesin den aldığım michael kors saati 15 gün takabildim. 2 sene boyunca vitrin de kalan ve günde en az 10 kişinin denediği saati yeni diye satabiliyorlar. saati aldıktan sonra klipsi de sorun olduğu için kendiliğin den açılıp kolumdan düşüyordu, geri götürdüğüm de ayarlamanın iyi yapılmadığın dan kaynaklı olgunu söyleyip tekrar yaptılar ve 1 hafta sonra saat kordonu birbirin den ayrıldı. defalarca yeni ürün istediğimi söylememe rağmen yardımcı olmadılar. saat 10 gündür tamir de yeni ürün istediğimi bildikleri halde kendilerin den bir dönüş olmadı. sakın bu firma dan ürün almayın güvenilir ve kaliteli bir firma değil. yeni alınan bir ürün 15 gün içerisin de bu kadar sorun yaratmaz sorun olan saatleri tamir edip size satabiliyorlar. teşhir ürünü saati sıfır diye satıp ürünlerinin arkasında durmuyorlar kesinlikle rezil ve rezalet bir süreçti. saat & saat'ten kesinlikle uzak durun verdiğiniz paraya yazık. bunca para döktüğümüz saatin böyle rezillikle ve üstüne yatmayla geçiştirilmesi kabul edilemez ne ürünün teşhir olduğunu kabul ediyorlar ne de değişimi.
  • bu krizde saat mi alınır diye şaşırdığım rezalet.
    beğendiğim bir mk modeli vardı 650 tl’ ye kıyıp da alamamıştım şimdi bakıyorum 2500 olmuş. allahtan fakirim de böyle rezaletler yaşamıyorum.
    olaya yorumum bence olay saat ve saat’ in değil de mk’ nın dandikliği sonuçta bir saat markası değil dandik çıkma ihtimali çok yüksek ben de o yüzden almamıştım zaten.
  • teşhir ürünü olduğu bilinmesine rağmen yine de saatin alınması hata olmuş. bu devirde "sorun olursa ilgilenirler zaten" mantığıyla iş yapmak akıl karı değil.

rezalet puanım 2/10