şükela:  tümü | bugün
  • saati 400 tl olan psikolog varken yine insaflı olandır.
  • tipik türk insanı gibi düşünürsek bu durumda olan bir psikoloğu;
    (iç ses)
    "günde 5 kişiye hizmet verse yapar 1000, ayda 20-22 gün çalışsa yapar 20bin tl en az...
    bunun yemesi içmesi bürosu kılı yünü 15bin net eline kalır.
    her sene iyi semtlerde bir ev alır.
    5 senede 5 tane ev alsa, 5 evden gelen kira ile de 1 ev de ekstradan alır.
    10.senede bildiğin emlak zengini olur."

sonunda;
    -iyi işmiş be hacı...
  • söz konusu olan sağlık. ameliyat edip kesip biçmediği için psikolog bu parayı hak etmiyormuş gibi bir görüş var. psikolojik problemi olan insanlar, hem çevre için tehlikeli, hem de çok düşük bir yaşam kalitesinde hayat sürüyorlar. bence, kaliteli ve işinin uzmanı bir psikolog için az bir para. günümüz şartlarında 300-400 tl olmalı.
  • bi şişe köpek öldüreni henüz keşfetmemiş garibanlarin*** adresi...

köpek öldüren diyip geçme haci, biri kesmezse ikinciyi daya kesin çözüm...
  • türkiye'de pek çok kişi ''ulan 200 lira vereceğim, salak salak konuşacak, üstüne sinirlendiğimle kalacağım, zaten sinirim başımdan aşkın, bi de paramı verirsem boğarım onu orada.'' düşüncesinde olduğu için fiyat politikasını yanlış konumlandırmıştır. şunu türk insanının %85'i düşünür bak.
  • boktan bir pskolog olduğunu gösterir. ulan 200 liraya alınan saat anca üniversite öğrencisine gider. git kendine bir tissot flan al bari o kadar okumuş doktor olmuşsun.

edit : vurmayin lan tamam psikologlar doktordan sayilmiyormus. sanirim cok kritik bir noktaymis bu. mesaj kutum hic olmadigi kadar yesil. adeta amazonlar.
  • 200 ü koy cebine gel benim yanıma , senle kordonda bi rakı balık yapalım 2 saat sonra tek bir psikolojik sıkıntın kalırsa hayatla ilgili cevap veremediğin soru bulunursa hesabı ben öderim .

edit : lan olm abaza takımından geçilmiyo la buralar amk . millet adam madam yavşamaya başlıyo hemen çok enteresan çokk. bu şartlar altında dikkat etmesi gereken psikologtur ayrıca her an götü kaybedebilir.
  • fakirleri hedef seçmiş psikolog. 200 liraya bana terapi yapacak psikoloğa ben zaten gitmem. 200 para mı lan it.
  • o paraya rus psikoloğa gitsen tek seansta derdini çözer. düşmeyin böyle tuzaklara...