• var böyle garip yaratıklar.

akşam yatıyorum tavanda, sabah kalkıyorum gene tavanda. milimetre kıpırdamamış hem de.

lan arkadaş, gezip dolaşsana, bak ben uyumuşum, sağı solu karıştırsana, şu 3 günlük dünyada bir tavanda saatlerce durulur mu lan?

mal.
  • gece pis işler çevirip sabah sinsice aynı yerine geçip geçmediğini asla bilemeyeceğimiz böcek.
  • çok iyi anlaştığım bir böcektir.
    odamda börtü böcek görür görmez öldürmem. önce bakarım bu ufaklık ne yapıyor, bana zarar verir mi, ummadığım bir anda üzerime atlayıp beni deli eder mi diye.
    saatlerce kıpırdamadan olduğu yerde mi kalıyor, kal kardeş, birlikte yaşarız sorun değil, hayat kısa.
  • evet aga, mal değil maloğlumaldır.

sabaha kalktım, maalesef işe geldim, eve geldim, temizlik bitmiş ama o mal hala orada duruyor.

dingil, pazar gününü tavanda geçirdi. hadi düz dursa neyse, başaşağı bir de.
  • tam bir şerefsizlik abidesidir.

uyumak için yatağa uzanırsın, yüzünde mutlu bir gülümseme... gözlerini kapatmadan önce son bir saniye. tak! onu görürsün. senin varlığından habersiz. orda duruyor. amacı ne belli değil. sadece orda. ne zaman geldi bu piç, ne zaman gidecek? uyusan yüzüne mi konacak? ağzına mı girecek? akciğerlerine larvalarını mı bırakacak? gel de uyu amuha goyim. gözünü kapatırsın. rahat edemeyip açarsın. hala orda. işin yoksa kalk camdan dışarı at. bazılarınız öldürüyor. yapmayın onu.

bazen renkli falan oluyorlar. o daha kötü. bi' bakıyorsun göz tırmalayan bir kırmızı ya da yeşil. artık amazon ormanları'na tatile giden bir çiftin çantasına mı saklanıp geldiiii, afrika'dan gemiyle muz kabuğunun içinde mi ülkeye sızdııı düşün dur.

kısacası orospu çocuğudur.
  • doğaananın bug'ıdır.
  • ölü sanılır, bir kağıt alayım da atayım dediğin an hortlar resmen cins hayvan. ondan sonra yok elime mi geldi, üstüme mi düştü, ay nereye gitti bu şimdi diye ara dur. tabi bu arada huylanmak da cabası...
  • böceklerin sanal aleminde takılmaktadır. insanoğlu saatlerce aynı yerde oturup internette sörf yaparken sorun yok, böcekler yapınca auv.
hesabın var mı? giriş yap