• saatleri direkt çin'in gtmsine ayarlayalım.

(bkz: gtm)
  • (bkz: kaynak gtm)
  • ümmet sabah namazına kalkmakla uğraşmasın tüm ülkeyi sabah ezanıyla uyandıralım böylece aşırı müslüman ve dindar bir ülke oluruz düşüncesi.
  • (bkz: ya bsg)

- 4 yıl doğrudan abd'ye iş yaptım. 7 sa 8 sa fark hiç de işimi bozmadı. yanlışa da yanlış deyin amk.

t: ancak ak trollerin savunacağı saçmalık.
  • ülkede tasarruf yerine israf modelinin benimsenmesi, yansın ampuller modeli.
  • amma tatava yaptiniz ha.

avrupa ezelden beri sabah karanliginda ise gidiyor. kisin paris'te kis saati uygulamasina ragmen sabahin sekizinde ortalik hala karanliktir.
  • sabahın köründe gmt diye gtm yazacak kadar gözünü açamayan trolün akpyi sevdirmeye çalışması.
  • bu ticareti gercekleştiren toplasan 500 şirket ya var ya yok. onlar da uyumuyor zaten. 8 yaşında bir çocuğu bunun için zifiri karanlıkta okula yolladıklarını düşünmüyorum. bu kararı düşünerek aldıklarını bile düşünmüyorum. içlerinden biri ben erken kalkıyorum, herkes erken kalksın demiş bile olabilir.
  • arkadaş çin'den yazıyor galiba
  • işte bu yaz saati uygulaması gmt’yi gtm yazdırır adama, vücudun biyolojik saati daha uyanmadı çünkü.

t: millet sabah namazını kılıp(sabah namazı kılan kaç kişi varsa artık) hiç yatmadan işine gitsin diyedir, daha mantıklı, ulvi bir sebep aramayın.
hesabın var mı? giriş yap