şükela:  tümü | bugün
 • replika saatler satan site.

  girmem.
 • saat hususunda; "orijinaline parası yetmeyen, parasının yettiği orijinali alsın" diye düşündüğümden, uzak durulması gerektiğini düşündüğüm site.
 • hoş modeller keşfettiğim, ancak haftalardır stokta olmayan saatlerine bakalaldığım site. yani en azından müşteri temsilcisi bir süre verseydi ama o da yok. lan gururumuzu ayaklar altına alıp taklit saat alıcaz ama onun için bile saatin keyfini bekliyoruz*

  ayrıca buradan alışveriş yapmış veyahut ürünlerin kalitesi hakkında bilgi sahibi yazarlar var ise yeşillik rica ediyorum efendim.
 • saat porttan iki gün önce bir saat aldım harika gözüken bayıldığım bir klasik saatti . aldığım saat pilsiz kurmalı mekanik bir saatti. saati aldığımda bozuk olarak geldi bana saatin bozuk olduğunu söylediğimde biz size sağlam gönderdik siz bozdunuz dediler. garanti kapsamında olduğunu söyledikleri halde onarma ücreti alacaklarını garanti kapsamının iadeleri kapsamadığı gibi akıl mantığa uymayan bir açıklama yaptılar. 30 tl gönderme ücretinin de paramdan kesileceğini söyleyip 70 tl eksik gönderdiler (gönderme ücreti 5 tl fişi hala durmaktadır) bunun nedenini sorguladığımda stopaj vergisi de var dediler ki bilirsiniz böyle kurumlar vergi ödemezler gün sonunda havadan fiş kesip işlem yapmış gibi gösterirler.
  size net olarak söyleyeceğim şey şu ki sakın bu siteden hiç bir alışveriş yapmayın. yapacaksanız bozuk olma ihtimalini de göze alın.
  son olarak saat bozuk olmasa da her koşulda 70 tl para kestiklerini de iade yapanlardan duydum.