1. son 1 haftadır ortalıkta göremediğim haber spikeri. yoksa ben mi yanlış biliyorum?
  2. sky turkte duygu dikmenogluyla kapisabilecek ender varlik
  3. skyturkte ne var ne yok adlı bir program sunmakta şu sıralar.
  4. canlı yayında erkin koray'dan ayar almış insan.
  5. biraksaniz konuklarini dovecek turden abuk subuk bir kizcagiz. gulmesi cok komik, en sicak davrandigi konuguna bile ayar verme pe$inde ko$uyor. ismini hatirlamadigim bir muzisyen amcaya ayar vermeye cali$irken her $arlamasina efendice cevap alip utanmasa bile abi cekmi$ti. cok keyif aldim. kariyerinin zirve noktasina "saba tumer ile bu gece" isimli geceyarisi haberleri ile ula$ti, umarim kisa surede evinin kadini olur.

yillar sonra gelen edit: itiraf ediyorum, hircin tavirlari ba$ta olmak uzere, sicacik gulumsemesiyle olsun, baki$larindaki i$ikla olsun, her yonuyle hastasiyim. ayrica kilo da yaki$mi$, hic uzulmesin.
  6. haberleri sunarken göstermiş olduğu performans iyi olsada, konuk aldığı yayınlarda sohbetin dozunu kaçıran haber spikeri.
  7. geceleri çalışmaya devam ederse, gözaltlarının çöküşüne engel olamayacak hatun.
  8. programa katılan sari kahkullu sinan ozene sacin cok guzel olmus deyip ayari alenen gulerek veren en tatli spiker.
  9. kitap yazan bir i$adaminin:
    - kitapta babami anlattim. 80 ya$inda öldü

demesi üzerine ma$allah demi$ ki$idir.
  10. sorduğu absurd soruları gecenin köründe haber sunmasına bağlamak istediğim, reha muhtar'ın bayan versiyonu demeyi istemediğim güzel spiker.

saba tümer hakkında bilgi verin