şükela:  tümü | bugün
 • lütfen birbirimizi kandırmayalım. mesai trafiği değildir. 09.30 trafiği, mesai başlangıçlarına bakarak çıkarılabilecek ortalama mesai trafiği olan 08.30'dan daha beter olmasından mütevellit adeta bir fenomendir. çözülmelidir.

  bir kere;
  hiçbir devlet kurumu 9.00'dan sonra mesai başlatmaz. neredeyse hepsi 8-9 arası başlar.

  özel şirketlerin de çoğu gene bu arada mesai başlatmaya özen gösterir. hele bir dükkansa, müşteri falan geliyorsa 10'a kadar dükkanı kapalı tutmaz. öperler.

  geriye ne kalıyor bilmiyorum. okul desen 3 aydır yok. alarmı çalmayanlar mı? işten yarım saat izin alanlar mı? "aloo müdürüm, trafik çok berbat yeaaa kaza olmuş gelemiyorum"cular mı? ulan her gün her gün aynı numarayı mı çekiyor bu ibneler.

  patron diyecem ama bu kadar patron ne gezer. var bu işte bir saçmalık.
 • arıza veya kaza yapmış bir araç.
 • özel sektörde müdür ve üstü yöneticilerin "sabah keyfi" saatleri vardır. koştura koştura dükkanı açmazlar, akşamda 18:00'de çıkamayışlarına sayılır bu. zaten otomobil ile gidip gelen kişinin benzinini, aracını şirket vermiyorsa lıkır lıkır benzin yakacak hali yok. o da belirttiğim makamlara denk geliyor.

  bunun üzerine başka iş yerlerinde sabah 9:30 - 10:30 toplantısı almış kişileri de ekleyin. büyük resmi görüyor musunuz ?