şükela:  tümü | bugün
  • kahvaltı bile etmeye zamanı kalmayan erkektir
  • hazırlanmadan kasıt 1 saat boyunca yataktan kalkmaya çalışmaksa normal erkektir. ben de mental olarak kendimi hazırlıyorum uyanmak için.
  • (bkz: metroseksüel)
  • benden daha iyi durumdadır. sabahları tam bir saatimi uyanmaya ayırıyorum. ne zor şey lan uyanmak.
  • yataktan kalkmasıyla kendini dışarda bulması arasında 15 dk geçen erkeğin anlamakta güçlük çekeceği erkektir. 1 saatte insan neye hazırlanır acaba çok merak ettim.
    sabah kalksan duş alsan 10 dk. traş olsan 5 dk. kıyafet desen bi gömlek bi pantalon yada kazak mazak işte ne kadar seçeneği var ki bir erkeğin. takı takmazsın, makyaj yapmassın. saçla uğraşacak fazla bir durum yok. eee 1 saat süren nedir?

edit: 1 saatte anca hazırlanan ibneler kötülemiş adsfghrth
  • çok sigara içen erkektir. misal ben sabah kalkar kalkmaz bi sigara içiyorum, kesmiyor bi tane daha içiyorum. sonra traştı, duştu, sıçmaktı derken 1 saat geçmiş oluyor ve bir sigara daha derken yine geç kalıyorum.
  • (bkz: o benim işte)
  • bu bir saatin 25 dk'sını bağırsak boşaltmakla geciriyor, o sırada da derin derin düşüncelere dalıyordur.
  • neye hazırlandığına bağlıdır. 8.30'daki sınavı için hazırlanıyor da olabilir.
  • benim gibi bi erkek. akşamdan saati ona göre kuruyorum çalınca önce 15 sonra 15 sonra bi 15 dakika daha erteleyip duş bile alamadan çıkıyorum evden..