şükela:  tümü | bugün soru sor
  • uyusana lan hıyar
  • iki rekat namaz kılmamak için kaçtığın yer
  • haber almak, haber okumak için mütemadiyen saate bakmaksızın yaptığım iştir, sözlükte olmak.
    bağımsız haber kaynaklarının bolluğundan olsa gerek gözümü açar açmaz, telefonu elime alır almaz, ilk açtığım sitedir, kutsal bilgi kaynağıdır, ekşisözlük; ne benim ne de yakınlarımın yadırgadığı bir durumdur.
  • iş için 6’ya alarm kurarım ama hep 5.30’da kendim uyanırım. dün gece uykusuzluktan denge kaybı falan yaşıyordum, uyandığım saat 5.30, uyunan toplam saat: 6.

nasıl 10 saat uyuyabiliyorsunuz aq.
  • her sabah gerçekleştirdiğim olay
  • televizyonlarda sabaha karşı daha güzel programlar varmış!!!
    a2–2 bölüm avrupa yakası
    fox crime–prison break
    er tv– sıcak saatler
  • özellikle bu saatlerde uyumak yerine sözlüğe çokça girip, gündemde aşağı yukarı ilerleyip başlıklardan tek kelime okumadan çıkıyorum. gözlerim telefon ekranında ama gerçekte olanı değil derin hülyalardakileri görüyorum. derdimiz, stresimiz bitmiyor ki soktuğum dünyasında uyuyalım.
    hem buraya girmeyip nereye gireceksin ki. objektif bir haber sitesi yok, hepsi yandaşa peşkeş çekilmiş, instagramı zaten defalarca hatmediyorum, "yeter artık tüm gönderileri gördün" demeye de başladı. facebook desen dayılardan, reisçilerden geçilmiyor. derse oturmak da ayrı bir konsantrasyon istiyor.hal böyle olunca sözlükte takılı kalıyoruz.