şükela:  tümü | bugün
916 entry daha
  • erken yatmak ve spor.. tabi pazartesi istanbul trafiği etken.. normalde 5:45 dir kalkış saatim.. duş, koşu, duş üçgeninden sonra kahvaltı filan derken 08:30 gibi hazır olurum ise şirket yoluna düşmeye.. herkes mutlaka denemeli erken kalkıp spor yapmayı.. başlarda zor gelse dahi sonrasında bırakamazsınız..
  • temiz hava + az yiyecek ve düzgün bir yatak.

4 buçuk da uyanmazsan aha da profilim gel tükür kardeş.
  • istanbul'da hayat sabah 4 de başlıyor 5 ne ki.
  • kafanın içinde dolaşan düşünceler. doğru düzgün uyku uyumuyorum ki bir uyanma saatim olsun.
  • obur bir kediye sahibi olmaları. kedi obur ama doymayandan, sırrı bu:)
  • set var set. 9 da mı gidelim sete?
  • 5'i bilmem ama ben sabah sporu için alarmı 4:30'a kurduğumda çok daha rahat uyanıyorum. alarmı 6:30'a kurduğumda ise (spor yapmadığım sabahlar) kalkmam çok daha zor oluyor ve alarmı tekrar tekrar 15 dakika sonrasına kurup gene yatağa giriyorum, bir türlü uyanamıyorum. gün boyu yaşadığım uykusuzluk da cabası. ama 4:30'da kalktığımda gün içerisinde uykusuzluk sorunu yaşamıyorum.

nedenini bilmiyorum ama 4:30'da uyanmak insan fizyolojisine daha uygun sanki. inanmıyorsanız siz de deneyin bir gün.
  • jocko willing isimli emekli deniz subayi abimiz, casey neistat'a konuk olmus, bu sirri gayet guzel anlatmis.

buyrun

kendisinin discipline equals freedom isimli bir kitabi da oldugunu belirteyim.
  • ortada bir sır yok.

erken uyuyacaksıniz lanet gececiler