şükela:  tümü | bugün
  • “yarınlar yorgun ve bezgin kimselere değil,
    rahatını terk edebilen gayretli insanlara aittir.”

cicero mottosunu almış kutsalı yapmış kızdır. bravo. sabah 8 de git bakkala ekmek al desek almaz.
  • bıyığında sümükle gelen, kravat takınca tamam olan adamla çalışıyor.
  • sözlükte afişe edilip gücendirici sözler söylenmemesi gereken kızdır. ulan güzel insan görüyoruz işte daha neyin derdi bu. isterse geceden makyajını yapsın uyusun bana ne.
  • benim. kendime saygım var çünkü. temiz ve bakımlı olmayı, güzel görünmeyi seviyorum. sabah sabah uykusundan 15 dakika feragat edemeyip , gözünde çapağıyla işe gelen, tuvaletleri makyaj yapmak için işgal eden kadınlara dert oluyorum sanırım. ‘ ay şekerim hiç öyle erken kalkıp uğraşamam’ diyen hemcinslerim instagram’a koyduğunuz fotoğraflarda da bu ‘doğallığınızı’ görmek isterim.
  • makyaj 45 dakikada yapılıyor zannedenleri şaşırtandır.

edit: tabi full makyaj yarım makyaj vs bunlar nedir hiç bilmiyorum.
  • yıkanmış yüze nemlendirici sürmek 10 sn
    nemlendirici sürülmüş yüze, pudra ve allık sürmek 12 sn
    göze kapatıcı sürmek 3 sn
    kalem çekmek 7 sn
    rimel sürmek 8 sn
    ruju sürmek 4 sn
    hadi toplayalım bakalım full makyajlı kız kaç sn harcamış: 44 sn.
    yani sabah 8'de başlayan işe full makyaj gelen kız sadece 44 sn. erken uyanmış kızdır.
  • iş yerinde hoşlandığı bir erkek olması kuvvetle muhtemeldir.
  • darmadağın gelse hakkında on kat kötü konuşulacak olan kızdır.
  • birazdan trendyoldan kargosu gelecektir.
  • göz ve yüz nemlendiricisini sür. cildin nemlendiricileri iyice emmesini beklerken dişlerini fırçala. kullanıyorsan hafif bir fondoten, ihtiyacın varsa göz altı kapatıcısı sür, göz kalemi ardından kullanıyorsan eyeliner ve üstüne maskara, ten rengine uygun bir allık ve bitişte güzel bir ruj. ortalama 7 dakikanı, elin yavaşsa 10 dakikanı alır.

bakma bu kokuşuklara güzel kız. neymiş makyaj yapan erken yaşlanırmış. hastır la makyajsız anadolu kadınları hep 20'sinde mübarek. ne kadar makyaj sevmeyen erkek tanıdıysam hepsi eskort gibi makyaj yapan karıların köpeği oldu.