şükela:  tümü | bugün
166 entry daha
  • full makyajdan kasıt nedir bilmiyorum ama benim sabit yaptığım bir makyaj vardır. bb krem-concealer, rimel ve nemlendirici-hafif ruj şeklinde. sabah 7 de olsa akşam 9 da olsa işe, kahve içmeye ya da derse olsun fark etmez, o gün evden ilk kez çıkıyorsam 30 dk içinde duş+diş fırçalama+bu makyajla çıkarım.bazen daha fazlasını yapasım gelir. far, highlighter, allık eklerim. bu da insan olarak kendime duyduğum saygıdır bence.bunları yapmadan çıktığımda kendimi pis ve özensiz hissedip rahatsız oluyorum.insan olarak hepimiz kendimize günlük 30-45 dklık vakit ayırabilecek kadar müsait insanlarız.o fazladan 30 dk da atomu parçalayacak arkadaşları tenzih ederim.
  • saygı duyuyorum diyebilirim böyle insanlara. çünkü bizim bazı davarlara bakıyorum, özellikle yurtta kaldığım zamanlarda gördüklerim üzere, adam sabah bir uyanıyor böyle iğrenç bir surat olamaz. görmek istemiyorsun. artı, yüzünü yıkayıp kendine gelmekten aciz. öyle de dışarı çıkıyor.
  • gün boyu elinde ayna ile kendine bakan kızdır. hiç bir sike yaramadan çok şey yapar!
  • makyajsız daha güzel olduğunun farkında olmayan kızdır, sıfır makyaj mesela saf sade güzellik, ha kirpikleri olmayan kızlar makyaj yapabilir
5 entry daha