şükela:  tümü | bugün
  • gece kaçta yatarsa yatsın şafak sökmeden uyanan kızdır. bakımına her şeyden önem verir. bakım, onun için hayat felsefesi haline gelmiştir artık. güneşin ilk ışıklarında kalkar, saçını da yıkar makyajını da yapar. erkekler uyandıktan 5 dakika sonra evden çıkabilir ve gözlerini zor açıyorken bu kızları görünce bir anda gözleri açılır. kudurmuşluktan değil, hayretler içinde kaldığı için bakarlar. hangi ara saçını, makyajını yaptın da üstünü giyindin sen diye düşünüp dururlar kendi içlerinde. anası sabahın köründe kaldırıp temizlik yapalım dese kalkmaz ama iş makyaja gelince anında ayağa dikilir. iş yerinde ya da okulunda hoşlandığı bir çocuk da yoktur bu kızımızın. kimseyi etkilemeye de çalışmaz. tek derdi diğer kadınlardan daha güzel ve bakımlı gözükmektir. aslına bakarsanız bu kızları sabahın köründe görünce ben de içimden düşünmüyor değilim ben mi yanlış yapıyorum acaba diye.
  • sabah 8.30 da başlayan işe full makyajsız giden kızımdır.
    6.30 da uyan 7 de servise bin 8 de iş yerinde ol kahvaltı edip açıl anca ondan sonra bi parça yüzüme renk gelsin insanlar ceset gibi beyaz suratımdan korkmasın diye hafifçe renk ayarı yaptığım ve max. 5 dakkamı alan eylemdir.
  • başka olasılık yoksa normal kadındır.
  • o kadar ruhsuz, renksiz bir dünya oldu ki, sabah sabah öyle bir hatun görmek benim açımdan bir renktir, içimi ısıtır. aynı zamanda kendine değer verdiğini gösterir. destekliyorum efendim.
  • gayet normaldir. siz full gerizekalısınız. karışmadığınız bişey kaldı mı?
  • helal olsundur. sabah 8'de isbasi yapan bir erkek olarak, elimi yuzumu yikayip kisacik saclarima azicik sekil verip 8'de iste olmak bile benim icin zulumken, daha dinc daha pozitif gorunmek ve kendini daha iyi hissetmek icin sabah o saatte makyajla ugrasan kadin takdir edilesidir.
  • saygı duyulası
  • ekşi sözlükte abartmayı en çok sevdiğimiz başlıklardan birisi.

sabah 8deki derse full makyaj gelen kız varken şirkete full makyajla gitmiş ne ki yani, hakkında yazmaya bile tartışmaya bile gerek yok.
  • iş başı 7 de olsa yine aynı makyajla gelecek kızdır.
  • “yarınlar yorgun ve bezgin kimselere değil,
    rahatını terk edebilen gayretli insanlara aittir.”

cicero mottosunu almış kutsalı yapmış kızdır. bravo. sabah 8 de git bakkala ekmek al desek almaz.