şükela:  tümü | bugün
  • bıyığında sümükle gelen, kravat takınca tamam olan adamla çalışıyor.
  • sabah saçını zorla tarayıp işe küfür ederek gelen benim kıskandığım kızdır. yasama sevincinize hayranım.
  • üçüncü tekil şahıstır. ben değil, sen de değil. o.

isteyen istediği saatte istediği makyajla istediği yere gitme hakkına sahiptir. kişinin kendinden başka kimseyi ilgilendirmez.

ingilizce'de bir deyim vardır bildin mi? get a life, bitch.
  • benim. kendime saygım var çünkü. temiz ve bakımlı olmayı, güzel görünmeyi seviyorum. sabah sabah uykusundan 15 dakika feragat edemeyip , gözünde çapağıyla işe gelen, tuvaletleri makyaj yapmak için işgal eden kadınlara dert oluyorum sanırım. ‘ ay şekerim hiç öyle erken kalkıp uğraşamam’ diyen hemcinslerim instagram’a koyduğunuz fotoğraflarda da bu ‘doğallığınızı’ görmek isterim.
  • en güzel duyguların insanıdır. karşılaştığı aynı hacimde nefes aldığı herkese pozitif etki yapar.
  • azimli kadın , taşı sıksa suyunu çıkarır .senin o makyajın kaç saatte bittiğinden haberin var mı ?bura da kadınların hazırlanma süreleriyle ilgili yazılan entyleri hiç okumadın mı .
  • işe yeni başlamış olan kızdır. bir kaç yıl sonra işe paspal halde gelerek insanlara gerçek yüzünü gösterir.

not: kariyerinde başarılı olarak üst seviyelere geçtiyse daha bakımlı gelir. bunu da gözardı etmeyelim.
  • sorumluluk sahibidir. randevulara hiç geç kalmaz. erkeği ağaç etmez. bu kızla çıkılır, bu kızla evlenilir.
  • sıfır makyajla giderek özellikle sıcak havalarda yüzümdeki fondotenin akması gibi bir derdim olmuyor.
  • valla o kıza bizim şirkette öyle ihtiyacımız var ki anlatamam..erkek yoğunluğu yüksek bir alanda çalışıyorum..bir kaç kadın arkadaş var etrafımda ama hepsi erkek gibi..bir tanesi de azıcık yüzüme renk vereyim demiyor..keşke bir tane de bizde olsa da gözümüz gönlümüz açılsa :)