şükela:  tümü | bugün
 • sabah gazetesinin parali sitesi.. yani iki dakka girip samdanin resimlerine bakacas ah bole at nali kadar password fasilitesi cikio.. kardesim bulurum ben o resimleri bi yerden hayret bisi illede password.. yani netten kazancaginiz 2 kurusa mi muhtacsiniz..hayret bisi ya.. netten gazte okumaya para verceime giderim alirim gaste.. hem bakkalada gitmis olurum bi samsun sigarada alirim gitmisken.. size para verecem samsun sigarada temin edebilcekmisiniz bana?
 • [ http://www.sabah.com.tr/ ] - [ türkiye'nin en iyi gazetesi ]

  sabah gazetesi e-medya sitesi, 13 mayıs 2002 tarihinden başlayarak bedelli üyelik sistemine geçen, bu yüzden yüksek ölçüde visitor kaybeden, bir [ http://www.milliyet.com.tr/ ] bir [ http://www.hurriyet.com.tr/ ] gibi rakitleri ile karşılaştırılamayacak derecede kötü bir dizayna sahip haber sitesi.
 • şifresini sürekli ele geçirdiğim aptal bi sisteme sahip internet sitesi..
 • üyeliğe dayalı yayın sistemini 11 kasım 2002 itibariyle kaldıran site.
 • üyelik olayı yüzünden zamanında en sıkı takipçi okuyucu kitlesini kendinden tiksindirmiş ve bir daha da ziyaret etmemesini sağlamış site. internet'te yayınladıkları haberler çok özel olsa anlayacağım ama zaten elektronik ortamda hazırlanıyor bu gazeteler sadece site masrafı olarak o kadar para istenmesi biraz saçma. sanıyorum amaç yurtdışındaki gurbetçileri biraz olsun kafalayabilmekti ama marketing directorlerine bir kafa benden. gelsin daha agresif pazarlama teknikleri öğreteyim kendisine.
 • köşe yazılarını gvz programı ile okutan web sitesi. komik olmuş. fatih altaylı'nın köşe yazısını bu yazıyı dinle linkine tıklayıp dinyebilirsiniz sevgili ablamdan.. trt radyo spikeri sanki sabah gazete başlıklarını okuyor gibi olmuş. örnek için bkz: http://www.sabah.com.tr/…/07/18/yaz1437-40-112.html

  (bkz: sesli haber sistemi)
 • ingilizce sayfasi ihmal edilen site. spor haberleri haftada bir, diger ekonomik ve guncel olaylar uc gunde bir yenileniyor buyuk ihtimal.

  http://english.sabah.com.tr/
 • bugunku spor sayfasinda ilginc bir anketle karsilastigim internet sitesi.ankette 'turkcell süper lig'de "dört büyük" kulübün hocalarından hangisi sizce önce kovulacak?' diye soruluyor, şıklar ise; skibbe*, aragones*, ertuğrul sağlam*, ersun yanal* .*
 • yalan haber yapmakla kalmayip, yaptigi yalan haberi bile yanlis yayinlayan gazetenin, ayni mantalite ile hareket eden internet sitesi.

  ornek haber icin (bkz: http://www.sabah.com.tr/…b467b8133ec60209abae1.html)

  haberde gecen cumle;

  güher, aynı yöntemle baş ağrısı, migren ve bel fıtığı hastalıklarını yok ettiğini iddia ediyor. yönetmenliğini larry and wachowski'nin yaptığı, başrollerinde keanu reeves, carrie ann moss ve laurance fishburne'nin oynadığı matrix filmini izleyen uğur güher'in hayatı değişti.

  oncelikle; carrie ann moss degil, carrie anne moss olacak, sonra laurance fishburne degil laurence fishburne olacak, zaten yonetmen kismina deginmek istemiyorum bile.

  edit:haberi kaldirmislar ama gercekleri saklayamazsiniz.