şükela:  tümü | bugün
  • ereksiyon için kullanılır.

(bkz: sabah ereksiyonu)
  • kimilerine göre miktarı, kalitesi ve gücü güneş ışığının görülme oranına bağlı olarak değişkenlik gösterir.
  • sabah işe giderken, müziği son ses açip, rihanna'yla düet yaparsaniz yoktan var edebileceğiniz enerjidir.

şu liberty sigorta reklamından sonra, güvenlik şeridini daha az kullanmaya başladım. ne etkili şeymiş bu reklam arkadaş. coca cola reklamı birinci, liberty reklamı ikinci. yaratıcılarının kafasına sağlık.

neyse yol uzun. trafik yoğun. zaman geçirmek için bir sağ ön, bir sol ön camı indirip dururken,
    dedim ; - ey el patika ünv. yıllarına dönmek istemez misin?
    -isterim, isterim çok isterim diye cevap geldi.

kapattım camları. koydum cd,yi. ilk çıkan şarkı rihanna only girl oldu. verdim coşkuyu, verdim coşkuyu. başladık düete. genelde şarkının bilmediğim kısımlarını uydurarak devam etmek gibi bir huyum yoktur. direkt susarım, şarkının bildiğim yerlerinin gelmesini beklerim. gel gör ki bu sabah, bu da değişti. abidik gubidik sesler çıkararak şarkıya devam ettim.

çakram açıldı galiba, ne bileyim. nasıl açılıyor bilmem ama, merdivenleri koşarak çıktım. günaydın dışında tek kelime ettiğim sekreter kıza, "bugün çok şık olmuşsun" dedim, yarım ağız teşekkür etti ve istifini bozmadan makyajını yapmaya devam etti.
    sonra, sabahın köründe müdür aradı, çocuğu hastaymış geç gelecekmiş, bir raporu tamamlar mısın dedi, hemen dedim, ne demek dedim. pek bir hoş görülü oldum.

deneyin, işe yaradığını göreceksiniz.
  • oyle 10 saatlik uykunun ardindan olmaz. uykunun fazlasi hantallastirir bedeni. kisa ama kafi miktarda uykudan sonra olur o.
  • dün gece ben yine neye canımı sıkmıştım yaa diye düşünmeden önceki 10 saniyelik uyku mahmurluğuna denk gelir.
  • tüm yaşadığım saçmalıklara rağmen her gün bol bol bünyemde bulunan enerji.
  • sabah enerjisi aşık olan ve aşkına karşılık bulan insanda bulunur.su yaşıma geldim daha başka bana enerji verebilen birşeye rastlamadım.
  • pazartesi günü bende olmayandır.
  • asla sahip olamayacağım.
  • hafta sonu tavan yapıp pazartesileri taban yapar