şükela:  tümü | bugün
  • manşet

şuan al sana 15 temmuz destanı , bunların gözündeki değeriniz bu işte diye haykırmak istiyorum... acaba o gece tamamen milli duygularla , geride kalacak eşini , kızını düşünmeden sokağa çıkıp şehit olanlar şu hali görselerdi ne derlerdi?

edit : çok önemli değil ama söz konusu otel de caprice deluxe imiş. yani muhtemelen fadıl akgündüz projesi.
  • ben hep 1 temmuzda 1 günlük kabotaj bayramı tatili yaptığım için beni etkilemeyen fırsattır.
  • utanmazlıkta sınır tanımayan bir paçavranın yaptığı kampanya. sorsan 15 temmuz milli değer cart curt zırvalarlar. o kadar insan siz kampanya yapasınız diye can verdi. şunu yapan muhalif basın olsa gazete daha dağıtıma çıkmadan haberi yapanı linç ederlerdi.
    edit:kendi sitelerinde görünmüyor ama haber7 sitesinde manşetler bakıldığında var. site linki
    haber7 ss
    sabah sabah insanı sinir ettiler ya.
  • (bkz: çomar silkeleme)

umarım beklenen satışları yapabilirler. sonuçta dış güçlerin yoğun saldırısı altında zor bir dönemden geçiyoruz. birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu şu günlerdhahahsjdjjdjksdj.
  • hem de caprice deluxe tadından yenmez
  • aferin şu fadıla bu çomarları nasıl silkeliyeceğini çözmüş.
  • beyler bir saniye, 15 temmuz insanların öldüğü pardon şehit olduğu, kötü ve karanlık bir gece değil miydi ya ? ben anlamadım hiç bir şey.
  • allah bol satışlar versin. 15 değil 150 yıl tatil versinler. donlarına kadar soysunlar. tekrar tekrar çıkarıp soksunlar. müstehak bunlara inananlara.

ondan sonra savaştan kaçıp burada tatil yapıyor diye suriyeliyi eleştirsinler. o kadar ölen kişinin kemiklerini daha beter sızlatamazlardı. ne yapılsa az fadıl, dombili, kombassan, aç bırakana kadar dolandırsın bunları.