şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kalkar kalkmaz hafif egzersiz yapmaktır sonrasında kesinlikle duş almaktır. daha sonrasında 10 dk içinde kendine kahvaltı hazırlamaktır, daha daha sonrasında arabada anadolu rock dinlemektir. daha daha daha sonrasında çalışma arkadaşlarına: hepinizin mk napıyorsunuz ezikler demektir. sonra patronun masaya al bu evrakları doldur, sonra yanıma gel demektir. işten ayrılırken ayılma işlemi tamamlanmış olur zaten.
  • 34 yasındayım ve 5 yasında ilkokula basladım. tam 29 yıldır, okul, iş, askerlik, staj,okul,kariyer derken o ya da bu şekilde özellikle de iş hayatı genelinde erken kalkmam gerekiyor.

    bunun taktiği falan yok. alarmı kuracaksınız saat 7'de ise anında kalkacaksınız o anki mallığınıza bakmadan jilet gibi çıkacaksınız yataktan. hayatımda hiç alarm ertelemedim, bir defa bile snooze tuşuna gitmedi elim. gece 3,te uçağım olsa 11'de uyusam alarm varsa anında kalkarım. bunun başka yöntemi de yok. katı olması gerekiyor insanın kendisine karşı, o an kalkılacaksa kalkılacak. bahanesi yok.

    alternatif olarak yataktan atmayı deneyin kendinizi, o da başarılı oluyor, yataktan düşmek sizi ayıltıyor. mal değilseniz düşmüşken üzerine "beton rahatmış aslında." diyip uyumazsınız.