şükela:  tümü | bugün
  • insanı daha mutlu eden bir şey yoktur sanırım. iki haftadır haftada 3-4 kez koşuyorum. hormonlardan mıdır nedir böyle deli sikmiş gibi mutluyum arkadaş. ne bir stres ne bir anksiyete kaldı. güne mis gibi başlıyorum. bir de bu yeme içme işini düzene soksam kimse tutamaz lan beni artık. sigarayı zaten bırakmıştım.
  • 7-8 saatlik uyku ve yeme içme düzeni ile birlikte insanı çakı gibi, tığ gibi yapar.
  • dünyanın en üşengeç insanı olduğum için kaçta kalkmış olursam olayım, evden son saniyede çıkıp servşse yetişmek maksadıyla yaptığım eylem. ama bende o kadar olumlu etki bırakmıyor.
  • sabah koşusu yaklaşık 1 aydır, yalnızlıktan kafayı yememek için yaptığım ve yalnızlık hissini bir nebze olsun azaltan faaliyetlerden biri.
  • 4 aydir her sabah yapmaya başladığım, bağımlılık yapan ve koşamadığım gün kendimi bok gibi hissetmeme sebep olandır.
  • (bkz: sabah seksi)
  • çok yapmak istediğim ancak sürekli ertelediğim aktivite. akşam alarmı kur, sabah alarm çalsın ve "yarın başlarım yea bugün çok uykum var" deyip alarmı kapat. döngü bu.
  • yaklaşık 10 yıldır her sabah düzenli şekilde yapmak istediğim fakat o saatlerde uykunun en osurmalı, en gerinmeli aşamasında olduğum için hiç girişmediğim eylemdir kendisi.
  • koşa koşa denize gidip yüzüp dönen modelini de gördüğüm durum, yapanları tebrik ederim, ben o saatlerde uyandığımda tuvalete bile gidip gitmemeyi düşünüyorum.