şükela:  tümü | bugün
  • gunun devamında halet-i ruhiyenizi etkiliyecektir bu sarkı.. oynak bi sarkıyla gune basladıysanız, ev ahalisini komaya sokabilirsiniz.. *
  • nedense genellikle hiç sevmediğiniz, orada burada istemeden duyduğunuz,zorla maruz birakildiğiniz şarkidir. nefret ede ede mirildanir, kendinizi alikoyamazsiniz.takriben akşam saat yedi sularinda etkisi hafifler.
  • sabah keyifle kalkilmis, bilgisayar acilip sevilen sarkilar esliginde ev toparlanip dusa girilmis ve o sevilen sarkilardan biri agza dolanmis ise gunun guzel gececeginin habercisi olan sarkidir.
  • sabah kalktığında dile bir şarkı dolandırabilecek ve bütün gün o şarkıyı söyleyebilecek gücü ve keyfi bulabilenler için gayet güzel bir şey. elleşmeyin dursun. (bkz: onu da bulamayanlar var) * *
  • rüyada sevgilinin devamlı kaçtığını gördükten sonra kendiliğinden dile takılan sadece koklayacaktım neşeli bir günün habercisi olabilir.
  • dile dolanan bu melun, ne idügü belirsiz sarki genelde hiç dinlemediginiz türde oldugundan, çevrenizdekilerin tuhaf bakislari arasinda abuk subuk açiklamalarla durumu kurtarmaya çalisirsiniz, ama çevrenizdekiler gizli gizli kral tv takipçisi oldugunuzdan süphelenir. bir kaç dakika sonra, melun sarkiyi karsi taraf ta mirildanmaya baslayinca durumu kurtarirsiniz.
  • "bu sabah yine her sabahki gibi sıkıldım istanbulda" şeklinde devam edebilecek şarkı .

(bkz: gökhan semiz)
  • bu sabah itibariyle mazlum çimen'in değil misin şarkısıdır.
    (düne kadar her sabahın değişmez takıntısı seher oldu vaktoldu türküsüydü oysa)
    ----
    ağustosta başıma kar yağdıran sen değil misin?
    alıp beni ötelere götüren sen değil misin?
    ----
  • muhtemelen bir arkada$ınızın bir gece oncesinde yanınızda mırıldandıgı $arkıdır..i$te tam o anda yapı$ır insanın agzına o $arkı..sözlerini bilmese uydurur insan,devamlı nakaratı tekrarlar amacsız bir $ekilde..uyur uyanır tekrar aynı $arkının nakaratına takılırsınız..bu $ekilde devridaim bir kac gun surer..ta ki $arkı sizi bırakana kadar..