• sürekli hale getirmek isteyenler, en yakın askerlik şubesine başvurarak 180 günlük paketlerle başlayan seçeneklerden birini tercih ederek mutluluklarını doyasıya yaşayabilirler. sadece sabah koşusu son aktivite oluyor genelde ama küçük bir detay. mutluluğunuza engel değil.
  • üstüne bir de hava güzel ise yeme de yanında yat . hee ben ondan hep yatıyoruuuum.
  • koşu ve kahvaltıya ok im çağıran varsa gelirim hehehe ama traş olmam sakallarımı seviyorum
  • askerlik lan bu dedim, fakat sonra hatırladım ki ben askerde yalnızca 2 kere koşar gibi yaptım, demek ki hayalimdeki askerlikmiş meğerse
  • hepsi tamam da şu sabah koşusu zor biraz. yani herkes yapmalı, koşmalıyız, koşturmalıyız o ayrı.
    fakat fırına ekmek almaya zor gidiyorum.
  • sabah koşusu vazgeçilmezdir. genelde geç uyanınca yapıyorum hemen kosarak duşa giriyorum, sakalı kesip duş aldiktan sonra bornozla çay koyma koşumu yapıp tekrar tempolu şekilde giyinme koşumu yapıyorum sonrasında tekrar tempoyu kaybetmeden kahvaltı masamda ki portakal suyumdan bir yudum alıp tekrar banyo koşusu ile diş fırçalama ve odaya koşu. ardindan otobuse yetişme kosusu derken harika bir gune başlamış oluyorum...
  • en son tuzla deniz harp okulunda spor mülakatında koşmuştum, neredeyse bi' 3-4 yıl olmuştur, 400 metre koşusu 7 kişi arasından "minimal lombel skolyoz" 'um olmasına rağmen 3'üncü olmuştum. gerçi her türlü elemişlerdi sağlıktan :d

o zaman gözüm açıldı adeta, devletimize gözümü ücretsiz, vergisiz bir şekilde açtığı için teşekkür ediyorum.

o yıl şükrü balcı'da, polis akademisinin mülakatlarına da gittim, orada da sözlü mülakattan elendim, beni eleyen gavatların yarısı şu an hapiste ak :d

daha geçen gün torpilci müdürün öğretmen listesi kendi eliyle deşifre oldu.

sonuç olarak bu ülkede yaşanılabileceğini düşünmeyenlerdenim.

koşudan bile buralara gelmişim verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim...

vesselam.
  • arada 2 kere sicmak fiilinin gerceklestigi durumdur benim icin
  • bunları yaparsam benim için gün başlamaz biter. yorulur, yeter bu kadar der geri yatarım aq
hesabın var mı? giriş yap