şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sürekli hale getirmek isteyenler, en yakın askerlik şubesine başvurarak 180 günlük paketlerle başlayan seçeneklerden birini tercih ederek mutluluklarını doyasıya yaşayabilirler. sadece sabah koşusu son aktivite oluyor genelde ama küçük bir detay. mutluluğunuza engel değil.
  • üstüne bir de hava güzel ise yeme de yanında yat . hee ben ondan hep yatıyoruuuum.
  • askerlik lan bu dedim, fakat sonra hatırladım ki ben askerde yalnızca 2 kere koşar gibi yaptım, demek ki hayalimdeki askerlikmiş meğerse
  • sabah koşusu vazgeçilmezdir. genelde geç uyanınca yapıyorum hemen kosarak duşa giriyorum, sakalı kesip duş aldiktan sonra bornozla çay koyma koşumu yapıp tekrar tempolu şekilde giyinme koşumu yapıyorum sonrasında tekrar tempoyu kaybetmeden kahvaltı masamda ki portakal suyumdan bir yudum alıp tekrar banyo koşusu ile diş fırçalama ve odaya koşu. ardindan otobuse yetişme kosusu derken harika bir gune başlamış oluyorum...
  • sağlıklı yaşamaya ve güzel görünmeye dikkat eden sıradan bir beyaz yakalının sıradan bir istanbul günüdür.

tabi hiç olmamasından ve hareketsiz, sporsuz, bakımsız bir yaşamdan daha iyidir ama bunun daha samimi, daha üst modeli şudur: 50 mekik + 50 şınav+ 20 dakika bisiklet + l'carnitine (sporu abartmak istediğiniz günlerde...) + tereyağlı kahve + az protein (çünkü kas) + kahvaltıyı sikerler (yaşasın ketojenizm) + tıraşı sikerler (kahrolsun pencereleri bile açılmayan plaza hapishaneleri) = yelkenlide yaşama hazırlık.

*boşuna mesaj atmayın ablalarım, zengin koca avcısı çakal sözlük kızlarına karınım tok, ayrıca zengin değilim, kadın düşmanıyım.

hatta yeri gelmişken, hayatlarımızdan güzel yılları çalan bütün zengin koca avcısı orospulara gelsin:
    https://www.youtube.com/watch?v=w8kd8n3t1f4
  • sadece kahvaltı ile katılacağım kombinasyon. yarın da tıraş ile katılır kahvaltı yapmam. koşuyu ne zaman dahil ederim ondan emin değilim.
  • arada 2 kere sicmak fiilinin gerceklestigi durumdur benim icin