şükela:  tümü | bugün
 • çoğu kişide "herkese yağcılık yapıyor bu adam" gibi düşünceler uyandıran gazeteci-yazar!
  ancak -nedense- ben kendisinin, söylediklerine/yazdıklarına tüm ruhuyla inandığını düşünüyorum.
 • ismini her duyduğumda aklıma 12 bar blues ibaresini getiren şahıs.*
 • sabahattin için ormanda onkibar gücünde derler
 • son yazisiyla fena halde faka basmis olan kose yazari (!) :

  http://www.aktifhaber.com/…ews_detail.php?id=155854

  ...

  önkibar bugün köşesinde, “başbakan erdoğan'ın dosya fırlattığı bir mgk toplantısından” bahsediyor. önkibar “ilhami paşa'nın katıldığı o toplantı, emekliliği geldiği için onun son toplantısı” vurgusunu yaptıktan sonra, erdoğan ve erdil arasında yaşanan bir olayı anlatıyor. oramiral erdil, son toplantısında akp'nin irticai faaliyetleri üzerine uzun uzun konuşuyor ve başbakan erdoğan'da çok kızarak ayağı fırlıyor ve erdil'in önüne bir dosya fırlatıp, “sen bırak onları da bu yolsuzluklarının hesabını ver...” diyor.
  ...

  ancak ortada skandal bir bilgi yanılgısı var. çünkü oramiral ilhami erdil ile başbakan erdoğan aynı mgk'ya hiç katılmadılar. çünkü 18. deniz kuvvetleri komutanı oramiral ilhami erdil 24.08.2001 tarihinde emekli oldu. ve o tarihte ne seçimler yapılmış ne akp iktidara gelmiş ne de erdoğan başbakan olmuştu. ve erdoğan ilk mgk'sına iki yıl sonra mart 2003'te katıldı. işin ironik tarafı ise sebahattin önkibar'ın yazısının ikinci bölümünde hadi özışık'ı yalan ve çelişkili haber yazmakla suçlamasıydı.
 • dun kosesinde yazdigi yalan haber sebebiyle akp eski milletvekili turhan comez'i suclamis; ancak, turhan comez kendisini yalanlamistir:

  http://www.internethaber.com/…_detail.php?id=128453

  önkibar: turhan çömez beni kandirdi
  iyibilgi sitesinden ömer çakkal'a konuşan önkibar kendisini turhan çömez'in yanılttığını söyledi ve çömez'e güvenerek bilgiyi araştırmaması nedeniyle bu hataya düştüğünü anlattı.olayın ardından çömez'i arayarak üzüntüsünü dile getirdiğini de söyleyen önkibar, çömez'in hala böyle bir olay yaşandığı konusunda ısrarcı olduğunu belirtiyor ve erdil olmasa bile başka bir paşa olduğunu söylediğini iddia ediyor.

  çömez: olay hakkinda bilgim yok
  ak parti'nin bir önceki dönem balıkesir milletvekili olan, şu an partide bir görevi olmayan turhan çömez ise önkibar'ı yalanladı. çömez, "ben mgk toplantılarına katılmıyorum. o dönemde başbakan'ın yakınındaki bir isim de değildim" dedi. konu hakkında açıklama yapmaktan kaçınan çömez, önkibar ile konuşup konuşmadığı ya da ne konuştuğu hakkında bilgi vermedi. çömez ısrarlar karşısında "olay hakkında hiçbir bilgim yok" demekle yetindi.
 • tgrt gunleri ile bugunleri karsilastirildiginda bir diger ahmet hakan denilebilir kendisine...
 • özel isim...
 • aslinda yazdigi gazetenin jargonu ile gayet uyumlu bir kisidir ayni zamanda... tabii sallama bir haber ise bilemeyecegim;

  http://www.internethaber.com/…611&interstitial=true

  kafana sıktırırım felan, cok guzel hareketler bunlar...
 • bugünkü köşeyazısıyla hislerime tercüman olmuş yazar, gazeteci.

  "tayyip beye göre bizim millete sünepelik yakışmazmış!
  elhak yakışmaz, kuşkun mu vardı buna!..
  ama dur bir dakika!
  sünepelik konusunda bu ülkede konuşması gereken son adam sensin!
  niçin mi?
  yahu sen değil misin washington’un yahudi mahfillerinde “beni kullanın, ne olur deliğe süpürmeyin” diye yalvarıp yakaran...
  bunu yapan ya da kendi adına yaptıran birinin sünepelik sözcüğünü ağzına almaya hakkı olabilir mi?
  dahası türk ordusunun başına bin yıldır ilk kez senin başbakanlığın döneminde çuval geçirilmedi mi?
  o rezalete ses çıkarmayan ve nota verelim diyenlerle de “ne notası, müzik notası mı” diye eğlenen ve onlarla alay eden birinin hiç sünepe millet değiliz demeye hakkı olabilir mi?"

  http://www.yenicaggazetesi.com.tr/….php?hityaz=6972
 • adnan oktar'ı çok sevmiş kendisi:

  "... darvincilerin sırtını kündeye getirdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz."

  "hayır bendeniz adnan oktar’ı hayatım boyunca ne gördüm ne de telefonla olsun konuşmadım ama adamın hem görünüşü pırıl pırıl, hem masonlara feveran ediyor, hem de milli söylemleri var. dolayısı ile böyle birine birileri öyle istiyor diye peşinen tukaka demek bizim yapacağımız iş değildir." (anlatım bozukluğunu bulunuz)

  http://www.yenicaggazetesi.com.tr/….php?hityaz=9805

  (ara: tekkede dakkada)