şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: donald trump)
    (bkz: vladimir putin)
    (bkz: jack dorsey) vs vs vs

bu dediklerim uyumuyor bile 4 saat uykuyla duruyolar. hee ezikler amk he.
  • gecenin 3’ünde kalkıp işe gidenlerin yanında esameleri okunmaz.
  • amk 6'da kalkıyorum kendi işim olmasına rağmen, sizin gibi köleleri hizaya sokmak için erken gidiyorum. şimdi ben ne oluyorum kölenin kölesi mi amk.
  • nabıyonuz lan kader mahkumları, birbirinizi mi s. iyonuz?

saraya taş taşımak için kalkarlar.
  • ben değil ama kiracılarım 6 da evden çıkıyorlar. üzülüyorum bazen ama napalım hayat... *
  • bazen yaptığım işten sıkıldığımda, bu insanları görmek için sabah sabah yürüyüşe çıkardım. bu günlerde yine rahat batmış olacak ki, başlık bir anda önüme geldi. ben bu sabah yine bir yürüyüşe çıkayım en iyisi.
  • yat yat yat,bir saat erken kalkmışım.
  • 5:45 de kalkıp 7 de iş başı yapıyorum he erken çıkıyorum o ayrı ama bu saatte işe gidilmez arkadaş. yazıktır günahtır :d üzerine ne kadar iyi çalışmam gerekiyorsa çalışıp her gün mobbing yiyorum. allah bütün kötü patronların belasını versin. net.
  • mesaim 10 da baslamasina ragmen yaptigimdir.
    dusumu, kahvemi, kahvaltimi rahatca yaparim haberleri, piyasalari takip ederim. kendime gelirim 8 gibi evden cikarim 9 da iste olurum. bazen daha gec cikarim 9.30 ta olurum.

aksam da normalde 6'da cikmam gerekirken erken gelmissem 5 kusurde cikarim.

kölelik olarak gormuyorum burada onemli olan iki kistas var birincisi erken yatip erken kalkacak disipline sahip olmak, ikincisi yaptigin isten zevk almak.
  • bir fakirlik eylemidir...

not: ben de kalkıyorum 7'de yani bir tık daha iyiyim