şükela:  tümü | bugün
  • son 2 aydır ilk defa sabah 8 de uyanıyorum ve şu an dehşet içindeyim. bu nedir ya, insanlar bu havada işe, okula mı gidiyor ? ben şok.
  • ülkenin geleceği karanlıkken hava aydınlık, karanlık ne farkeder bunu anlamamış yazar hezeyanı.
  • bu yüzden az daha doktor randevusunu kaçırıyordum.
  • saatleri ileri geri alınmasına karşıydım. görülüyor kötü oluyormuş bence saatler geri alınsın imam benden sonra başlıyor mesai ye
  • saçmalığın ta kendisidir.

ufacık çocuklar, mini mini ellerinden tutmuş onları okuluna götüren anneler, suratlar 5 karış.

zaten mutsuz insanlar, zaten bin tane dertleri var. bir de karanlık cabası...bu yüzden insanlar güne çok daha mutsus başlıyor. umutsuz....

zaten her şey karanlık, bari sabahların aydınlığını almasaydınız be!
  • bu yuzden artik en nefret ettigim sey, sabah erken saatlerdeki toplantilar, ucuslar, yolculuk, doktor kontrolleri vs

halka huzur degil izdirap vermek amaciyla yapilan uygulama sonucu olan durum.
  • metrobusten bildiriyorum. dolunayda boğaziçi köprüsünü geçiyoruz. burhaniye durağından kurt adam binmesini bekliyoruz.
  • sabah 8 olmuş, güneş göreyim diye çıktım bi baktım ay var aq
  • gözümü açtığımda saati 3 falan sandım meğer 7ymiş. yahu azcık bi aydınlanma gibi bir şey olsaydı bari. zifiri karanlıkta uyanıyoruz.
  • vatandaşlara gün yüzü göstermeme politikalarının sonucudur.