şükela:  tümü | bugün
 • yeni yazar, hosgelmis..
 • iki çeşidi vardır. bir sabah uykusunu seven diğeri de uyumayı sevmeyen.

  sabah uykusunu seven adam insanları sevmiyor, yalnız başına takılmayı tercih ediyordur doğal olarak. bilgisayar başında freelance çalışanlar vs bu gruba girerler genel olarak. ikincisi ise kendisini tamamen işine adamış. saat 5 olsa da işten çıkmayan çalışmaya devam eden adamdır. bu adam ise sıçtın mavisinden nefret eder, sık sık gün atlatır. yani o gün sabahladıysa diğer günün gecesi uyur.
 • eski akp savunucularından. kendi mensup olduğu kürt milliyetçileri ile islamcıların arası bozulunca birden akp karşıtı olmuş. ama akp'nin yaptığı suçlara kendisi de ortak ve bu yüzden yargılananlar arasında olacak.
 • kendim olan ben. (evet bu tanımdı)
  (bkz: #67485354)

  ben böyle saçma bir şey görmedim. hayatımın hiçbir döneminde akp savunmadım, her zaman sosyalist çizgide olayları yorumladım ve taraf oldum. ayrıca kürt de değilim bilakis trakyalıyım. ilk kez bir aktroll nickaltıma geldiği için biraz heyecanlandım. selam aktroll.

  edit: aşağıya da bi tane çılgınç arkadaş gelmiş.
  #66461832
 • hdplilerin akp'nin emri doğrultusunda türkler'in yürüyüşüne katılma kararı aldığını söylemiş. islamcı akp ile ortaklık kuran kürtçüler gezi'de darbeyi gören kürtçüler soma maden faciası araştırma komisyonundan çıkan hdpliler chp'yi paramparça etmeye çalışan hdpliler türk düşmanlığının bedelini ödüyor demiş.

  sözlükteki hdpliler akp tarafından maaşa bağlandığı iddiasında bulunmuş. kaynağı var mı acaba?
 • çok ilginç tiplerle yüzgöz olmak durumunda kalan yazar.
  https://i.hizliresim.com/8dzn17.png

  edit: kanzuk denilen numunelik aktroll/faşoya mesaj attığım anda nick altımda bitiyor: https://i.hizliresim.com/jwqov9.jpg
 • kürt islam sentezi ile milliyetçilik ile büyütülmüş yazar. zaten hdp'ye verdiğini daha önceden söylemişti. sosyalist olma ihtimalı ışid destekçisi ateist olma ihtimalinden daha düşük. sırf kürdistanı kuracak diye akpye oy vermişliği de vardır. şimdi sorsan en büyük akp muhalifidir yersen tabii. milliyetçi olduğu için böyle oluyor işte ah şu milliyetçilik yok mu sene olmuş 2017 hala kürt milliyetçilliği duygusu ile türkler'i yenebileceğini zannediyor. bu arkadaşa yav he he deyip geçmek lazım aslında da belki akıllanır diye yazıyoruz işte.
 • içerisinde "türkiyeli" gibi komik tanımlar olan her başlığı veya entry'yi, yazanı kim olursa olsun destekleyen bir yazar. hatta şu türden entry'leriyle tanıdığımız atatürk düşmanı bir ak troll'ün bile entry'lerini fav'ladığı görülmüştür: https://i.hizliresim.com/m072om.png bakın orada bir de negatifx var, adına tıklayınca ne olduğu belli olan cinsten. nasıl da belli ediyorlar kendilerini ya ahaha.