şükela:  tümü | bugün
 • yeni yazar, hosgelmis..
 • iki çeşidi vardır. bir sabah uykusunu seven diğeri de uyumayı sevmeyen.

  sabah uykusunu seven adam insanları sevmiyor, yalnız başına takılmayı tercih ediyordur doğal olarak. bilgisayar başında freelance çalışanlar vs bu gruba girerler genel olarak. ikincisi ise kendisini tamamen işine adamış. saat 5 olsa da işten çıkmayan çalışmaya devam eden adamdır. bu adam ise sıçtın mavisinden nefret eder, sık sık gün atlatır. yani o gün sabahladıysa diğer günün gecesi uyur.
 • kendim olan ben. (evet bu tanımdı)
  (bkz: #67485354)

  ben böyle saçma bir şey görmedim. hayatımın hiçbir döneminde akp savunmadım, her zaman sosyalist çizgide olayları yorumladım ve taraf oldum. ayrıca kürt de değilim bilakis trakyalıyım. ilk kez bir aktroll nickaltıma geldiği için biraz heyecanlandım. selam aktroll.

  edit: aşağıya da bi tane çılgınç arkadaş gelmiş.
  #66461832
 • çok ilginç tiplerle yüzgöz olmak durumunda kalan yazar.
  **

  edit: kaznuk denilen numunelik aktroll/faşoya mesaj attığım anda nick altımda bitiyor:**

  edit2: buraya yazan üç faşonun da hesabı uçmuş :)

  edit3: zaten yazarlar uçtuğu için konuşma linklerini (**) sildim.
 • o adam muhtemelen öğrencidir. yani boştur. sabah 8 akşam 6-7 mesai yapınca o zamanlar özlemle yadedilir
 • https://i.hizliresim.com/mdedd7.jpg

  yaşadığı ülkenin bayrağından bihaber milliyetçi bir arkadaşla karşılaşan yazar.

  aydınlık linki vermem gerekecek fakat daha önce osmanlı bayrağı çekme konusunda ve mevzu bahis bayrak için bilgi verdiğinden dolayı:
  https://www.aydinlik.com.tr/…smanli-bayragi-cekildi

  bahsettimiz bayrakta ne var? yıldız içeride 1844 öncesi osmanlı bayrağı gibi ve hilal kalın 1844 sonrasında olduğu gibi. karman çorman bir osmanlı bayrağı yapmışlar sonuç olarak. entry'nin ekran görüntüsünü almayacağım, ister tut, ister sil.

  edit: hayır bi daha düşündüm de basitçe mesaj atabileceği şeyi adam gelip büyük bir şey bulmuş gibi nickaltıma yazmış hahahaa. insan bekliyor ki bari söylediği şey doğru olsun :/ yazdığım şeye cevap da yok ha insan buraya kadar gelen insandan onu bekliyor bari. ah ekşi vah ekşi, iyicene bozuldu buralar.

  edit2: entry'sini silip yeni bir şeyler saçmalamış ^^
 • amacım kimsenin nickaltını kirletmek değil. kendi bayrağından nefret eden insanların bu ülkede barınması zoruma gidiyor.

  sevgi pıtırcığı ypg/pkk artıklarına desteğini alttan verdiği mesajlarla değil de artık açık açık yazıp gerçek yüzünü göstermesini istediğim solcu görünümlü ayrılıkçı faşist kürtlerin sevgilisi yazar.
 • kendini türk olarak tanımlayan katil ypg/pkk şakşakçısı. ayrılıkçı kürtlerden daha çok faşist kürtçülük yapar bu arkadaş entrylerinde. çaktırmaz da bu durumu tabi ki tribünlere oynar.

  canlı bombaların 2015/16 yılında aldıkları canlarla ilgili de entry girmeye tenezzül etmez. varsa yoksa barıştan ve savaşın kötü bir şey olduğundan bahseder, hümanizm kasar.

  bunla ben nasıl aynı ırk mensubu olabilirim?

  vatanını sevmeyen dağ sevdalısı sevicisi seni.

  emperyalist destekli örgüt seven solcu mu olur? önce otur bunun hesabını yap sonra milletin nickaltına gelip kus.
 • birazcık samimiyetin olsaydı zaten gider 13 mart 2016 ankara patlaması'na 17 şubat 2016 ankara'da patlama başlığına 17 aralık 2016 kayseri patlaması'na entry girerdin. neden çünkü bu patlamaların failleri hümanist sevgi pıtırcıkları, değil mi? oy verdiğin parti yetkilileri gidip 13 mart 2016 ankara patlaması'nın failine taziye çadırı kurmadılar değil mi?

  yatacak yeriniz yok be.