• birazcık samimiyetin olsaydı zaten gider 13 mart 2016 ankara patlaması'na 17 şubat 2016 ankara'da patlama başlığına 17 aralık 2016 kayseri patlaması'na entry girerdin. neden çünkü bu patlamaların failleri hümanist sevgi pıtırcıkları, değil mi? oy verdiğin parti yetkilileri gidip 13 mart 2016 ankara patlaması'nın failine taziye çadırı kurmadılar değil mi?

yatacak yeriniz yok be.
  • (bkz: #117844079) girdiği entry

aklınca bölücü orospu çocuklarıyla türk yurdunun işgalinde işgalci gavura ilk kurşunu sıkan hasan tahsin'i bir tutuyor.

hasan tahsin bir istiklal kahramanı diye anılırken sizin köpeklerinizin parçaları kum tanesi kadar bile bu dünyaya faydası olamadan kaybolup gidecekler. hiçbirinizin sonu bundan ötesi olmayacak bundan emin ol.
  • pkklıları zararsız protestocular olarak gören terörist sempatizanı yazar.

biraz entry'lerine göz attım.

okuduğum son 60 entry'si içerisinde paragraflarca yazıp derdini anlatabildiği beş altı adet entry vardı. geri kalanı ekseriyetle terör sempatizanlığı, halkların kardeşliği vs.

yani sanıyorum ki vatanı bile yok arkadaşın.

edit: işçilerin vatanı yoktur "o halde iş bulamadığım ülkenin askerine taş atıp onları linç etmeliyim" diye devam etmeye götü yemeyip, her dantelli sempatizanı gibi konuyu saptıran yazarımsı.

eski entry'mi okutup beni duygulandırdığı için ayrıca teşekkür ediyorum özgürlük savaşçısı arkadaşa.
  • türk ulusunun vatansız, statüsüz kalması için propaganda yapan bir beşinci kol elemanı.
  • adam ?
  • internette gördüğü her şeyi doğru zanneden yazar kişisi. aynı yazar kişisi osmanlı'dan "birkaç binlik çeteler arası çatışmaları bahane olarak gösterip kitlesel bir imha politikasına girişen devlet" olarak bahsetmiştir. yani çetecilik yapıp bağlı bulunduğu devlete isyan eden ermenilerde suç yok onları başka topraklara süren osmanlı suçlu.
    bu konu hakkında onu bilgilendirmek istiyorum.
    izlesin

ayrıca şu entrysinde bahsettiği olay yaşanmamıştır. öyle bir vasiyet yoktur, oradan buradan bulduğu şeyleri gerçek diye yazar.

gerekli cevabı burada verdim. kendisinin bir entry yazmadan önce daha çok araştırmasını diliyorum.
  • hdp'yi terör sevici olmakla eleştirenlere akp'li damgası yapıştıran zat. vaktinde açılım süreci yapmış bir partiyle milleti etiketlemek de nasıl bir akıl tutulmasıysa artık. ad hominem yapmak bile az da olsa zeka gerektirir.
  • bir pkklı
  • o adam muhtemelen öğrencidir. yani boştur. sabah 8 akşam 6-7 mesai yapınca o zamanlar özlemle yadedilir
hesabın var mı? giriş yap